Ponad 50 setów z EDC Las Vegas już teraz ukazało się na Apple Music. Czyje występy możemy usłyszeć? 0 UserComments

Są tutaj użytkownicy Apple Music? Na platformie pojawiło się ponad 50 setów z EDC Las Vegas 2022

Artykuł dodano: 17 czerwca, godz. 15:32
Odsłony: 218x
Ponad 50 setów z EDC Las Vegas już teraz ukazało się na Apple Music. Czyje występy możemy usłyszeć?


EDC Las Vegas 2022 na streamingach

Platformy streamingowe to od dłuższego czasu jeden z najważniejszych punktów w karierze każdego muzyka. Tyczy się to nie tylko muzyki elektronicznej, ale niemal wszystkich gatunków. Platformy streamingowe potrafią w sposób widowiskowy kierować całymi karierami, przez co mają ogromny wkład w całą branżę muzyczną.

W końcu to właśnie serwisy muzyczne zapewniają twórcom popularność ich utworów. Dla wielu artystów przychody z takich platform są głównym źródłem zarobków. Nic dziwnego zatem, że posiadając taką siłę, wiele platform stara się być tym numerem jeden. Trzeba jednak przyznać, że o to jest dość ciężko.

W ostatnich czasach na rynku serwisów muzycznych zrobiło się dość tłoczno. Nic dziwnego zatem, że każda z nich próbuje do siebie przekonać słuchaczy czy to promocjami, czy szeroką biblioteką, czy atrakcyjnymi cenami. Tym razem to Apple Music wpadło na świetny pomysł, jak przekonać do siebie część słuchaczy, w tym przypadku związanych z muzyką elektroniczną.

Przeczytaj też: Złe prognozy dla EDM w Polsce? House - mainstream za oceanem, underground w naszym kraju


Dla swoich użytkowników serwis udostępnił bowiem ponad 50 różnych setów artystów z EDC Las Vegas 2022. Ostatnia edycja Electric Daisy Carnival, odbywająca się w dniach 19-21 maja, została dość dobrze zapamiętana. Chociaż nie było na niej jakichś spektakularnych ogłoszeń, impreza sama w sobie była dość solidna.

Cieszyć mógł chociażby naprawdę pokaźny line-up. Udostępnienie setów z festiwalu zdaje się być świetnym pomysłem, gdyż nawet będąc na festiwalu, przez mnogość artystów nie było szans, by uczestniczyć na każdym występie. Trzeba przyznać, że wśród udostępnionych setów każdy znajdzie coś dla siebie, znajdziemy tam występy między innymiTiesto, ILLENIUM, Armina van Buurena, Johna Summita, Virtual Riota, Ferry'ego Corsterna czy Borgore'a.

Ponad 50 setów z ostatniego EDC Las Vegas znajdziecie tutaj. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

EDC Las Vegas 2022 - Alok live

Sprawdź także:

- Festiwalowa Wielka Brytania. Elektroniczne wydarzenia warte uwagi w 2022
- Tribbs wystąpi w warszawskim klubie Hulakula!
- NWYR jak nigdy wcześniej! Słuchamy eksperymentalnej "S1R1"
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)