Minister Zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział ostatnio kolejny lockdown, a co za tym idzie kolejne zamknięcie klubów i odwołanie imprez. Sprawdźmy, gdzie będziemy mogli ostatni raz zabawić! 0 UserComments

Sander van Doorn, Skytech, Melo.Kids - gdzie i z kim spędzić ostatni klubowy weekend w 2021 roku?

Artykuł dodano: 9 grudnia 2021, godz. 08:08
Odsłony: 1131x
Minister Zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział ostatnio kolejny lockdown, a co za tym idzie kolejne zamknięcie klubów i odwołanie imprez. Sprawdźmy, gdzie będziemy mogli ostatni raz zabawić się w tym roku!


Ostatnia szansa na konkretną zabawę

Oczy polskich fanów klubowej muzyki skupione są na takich miejscach jak Heaven Leszno, Bank Club Warszawa czy Lordi's Club w Łodzi. Dlaczego właśnie tam? W nadchodzący weekend będzie można tam naprawdę fajnie się zabawić.

Zacznijmy jednak od piątku 10 grudnia, gdzie w klubie HAH Poznań będziemy mogli spotkać takie gwiazdy polskiego trance'u jak Nitrous Oxide czy Matt Bukovski w ramach imprezy Snow Trance - Pandemonium. Wydarzenie będzie trwało 8 godzin, od 22 do 6 rano, więc jest sporo czasu na dobrą zabawę. Nie musicie też bać się o bilety. Wystarczy, że zakupicie je przed wejściem do klubu za jedyne 20 zł.
Następna impreza w Poznaniu to kolejny sztos dla fanów muzyki trance. Już w tą sobotę będziecie mogli na żywo posłuchać legendy jaką jest Sander van Doorn. Ikona klubowej muzyki pojawi się w klubie Pacha 11 grudnia w towarzystwie takich DJ-ów jak Tom Forester oraz 2sher. Start imprezy o godzinie 21:00. Bilety nadal można zakupić online w przedsprzedaży za jedynie 49 zł.

Sander van Doorn, Martin Garrix, DVBBS - Gold Skies (ft. Aleesia), posłuchaj legendarnego hitu


Gdzie zagrają Twisterz, DJ KUBA & Neitan i Skytech?

Zmierzamy na południe wielkopolski, a tam czeka na nas konkretna impreza w klubie Heaven w Lesznie. W sobotę 11 grudnia wystąpi tam dobrze nam wszystkim znany duet TWISTERZ z rodziny FRKNTN. Event rozpocznie się o godzinie 21:00, a oprócz gwiazdy wieczoru dobrą zabawę zapewnią nam rezydenci klubu czyli DJ WAJS, DJ NEXX oraz ARTBASSES.

To wszystko na głównej sali, ale nie zapominajmy o części dance, gdzie za konsolą znajdziemy Diablo oraz Kramera.

Lecimy na wschód Polski i zahaczamy o Lordi's Club w Łodzi, gdzie będzie naprawdę grubo za sprawą imprezy Houston, We Have A Party. W tą sobotę wystąpią tam takie gwiazdy jak duet DJ KUBA & Neitan, największa gwiazda polskiego EDM - Skytech oraz ROKO.
Początek imprezy zaplanowany jest w Lordi's na godzinę 22:00, później na After Party przeniesiemy się do baru, gdzie będziemy bawić się do rana. Bilety w cenach od 25 do 30 zł.

Posłuchaj najnowszej premiery DJ KUBY & Neitana i Bounce Inc. w Spinnin' Records


Lądujemy w stolicy, a tam w klubie BANK znajdziemy DJ-kę o pseudonimie KOROLOVA, która jest aktualnie jedną z najszybciej rozwijających się DJ-ek i producentek w Europie i na świecie. Wcześniej w tym roku mieliśmy okazję usłyszeć jej sety w poznańskim X-Demonie i wrocławskim P1.

Supportem na imprezie będą Cream, Nucasa, Paulina Dębowska oraz Shazze. Cena biletów również przyciąga. W przedsprzedaży jest to wydatek rzędu od 30 do 40 zł, a na wejściu do klubu w dniu imprezy tylko 50 zł, więc wszystko w granicach rozsądku. Nic tylko się bawić! Start 11 grudnia o godzinie 21:00!

Posłuchaj najnowszego setu KOROLOVEJ z Argentyny


Ostatnia spora impreza odbędzie się w Gdyni, a mianowicie w klubie Harem - znanym też jako NH Gdynia - gdzie wystąpi jeden z najbardziej tajemniczych projektów na polskiej scenie EDM czyli duet Melo.Kids. Znani są oni przede wszystkim ze współpracy z takimi gwiazdami jak Fedde Le Grand. Event rozpoczyna się w najbliższą sobotę również o godzinie 21:00 . Standardowa wejściówka kosztuje 20 zł!

Na sam koniec zostawiliśmy ulubieńca tysięcy polskich klubowiczów - I.GOT.U. Wujaszek w sobotnią noc stanie za sterami jednego z najlepszych polskich klubów, czyli Holidays w Orchowie. Wspólnie z nim imprezę rozkręcą Meszi i Xeos, dwie bardzo dobrze znane twarze bywalcom Holi

Co dalej z imprezami?

Wiemy, że Polska nie jest jedynym pokrzywdzonym krajem odnośnie clubbingu, ale co dalej? Kiedy będziemy mogli wrócić na parkiet? Czy Sunrise i inne festiwale w Polsce są zagrożone? Na odpowiedzi niestety musimy czekać... Miejmy nadzieję, że pojawiamy się z powrotem w klubach jak najszybciej i koronawirus nie przeszkodzi nam w korzystaniu z klubowego życia.

Zobacz Recap Video z The Other Side Of The Sun [Sunrise Festival 2021]


Sprawdź także:


Zdjęcie: Karol Bartosz
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)