Ingrosso i Ganacci to połączenie artystów, które znane jest przez fanów muzyki EDM już od kilku dobrych lat. Podjęli się zadania zremiksowania piosenki „How Do I Make You Love Me?” The Weeknda. 0 UserComments

Sebastian Ingrosso i Salvatore Ganacci wspólnie zremiksowali The Weeknda – posłuchaj

Artykuł dodano: 25 lipca, godz. 15:08
Odsłony: 495x
Ingrosso i Ganacci to połączenie artystów, które znane jest przez fanów muzyki EDM już od kilku dobrych lat. Szwedzi są dobrymi przyjaciółmi; wspólnie stworzyli kilka produkcji, a teraz przyszła pora na coś zupełnie nowego. Sebastian i Salvatore podjęli się zadania zremiksowania piosenki How Do I Make You Love Me? autorstwa wokalisty o pseudonimie The Weeknd. Sprawdźmy, jak im wyszło!


Przyjaźń trwalsza, niż nam się wydaje

Salvatore Ganacci i Sebastian Ingrosso zaczęli współpracować ze sobą już przy projekcie Axwell /\ Ingrosso, kiedy to Bośniak pomógł przy produkcji utworu Can't Hold Us Down. Szwedowi tak spodobała się jego praca, że ten postanowił utrzymać z nim kontakt. Trzeba jednak wspomnieć, że kariera Ganacciego szybko nabrała rozpędu, bo już w swoim pierwszym singlu pojawił się obok Jillionaire'a z zespołu Major Lazer oraz wokalisty  Sanjina. Dzięki swojej ekscentryczności na scenie zebrał on szeroką rzeszę fanów, a jego najpopularniejszy utwór, Horse, zdobył dwie nagrody BMVA w kategorii Najlepsza koncepcja artystyczna i Najlepszy teledysk.

Takie podejście do przemysłu muzycznego nie przeszkodziło Sebastianowi w złapaniu bliższego kontaktu z Salvatore. W 2016 roku pojawił się ich pierwszy wspólny numer FLAGS!, a kilka miesięcy później Ride It, które supportowały największe gwiazdy w branży. Jak na razie słyszeliśmy jeszcze jedną produkcją, z którą powiązany jest nawet Axwell. Jest to ID, które w sieci znalazło się już trzy lata temu i wygląda na to, że jego oficjalna premiera nastąpi bardzo niedługo. Co możemy natomiast powiedzieć o najnowszym projekcie dwóch przyjaciół, czyli remiksie dla The Weeknda? Przekonajmy się!

Czy Let You Do od Ganacciego, Ingrosso i Axwella ujrzy światło dzienne?


Ingrosso zremiksował własny utwór

How Do I Make You Love Me? to jedna z szesnastu produkcji, która znalazła się na ostatnim albumie The Weeknda zatytułowanym Dawn FM. Wszystko przeszłoby bez echa w związku z remiksem, gdyby nie fakt, że Ingrosso sam stworzył oryginalny podkład do tej piosenki razem z całą Swedish House Mafią. Mimo że nie jest to jeden z najpopularniejszych numerów z krążka, to muszę przyznać, że nadal ma on potencjał na hit. To wszystko będzie możliwe dzięki ostatniemu projektowi Abela, czyli oficjalnemu teledyskowi do owej kompozycji, który szczerze polecam obejrzeć, bo to artystyczna miazga.

Przejdźmy teraz do tematu produkcji Ingrosso i Ganacciego. Jest to zupełnie inne spojrzenie na How Do I Make You Love Me?. To produkcja praktycznie doskonale wpisująca się w obecne trendy, którą sam bardzo chętnie użyłbym w swoim własnym klubowym secie. Konstrukcja kompozycji jest wręcz banalna, jednak wszystko zmienia się w drodze do drugiego dropu, gdzie Szwedzi wykorzystali klimatyczny build-up. Wszystko jest tutaj bardzo estetyczne, lecz boję się, że nie każdy to doceni. Sądzę, że ów remiks jest udanym eksperymentem, jednakże tylko dla tych najbardziej wyrozumiałych.

Sebastian Ingrosso i Salvatore Ganacci dla The Weeknda - HIT czy KIT?


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)