38-letni weteran sceny muzyki EDM jest bardzo barwną postacią w swojej branży, podobnież jak Nicky Romero. Ostatnio pomiędzy Panami doszło do spięcia. O co chodziło? 0 UserComments

Sebastian Ingrosso komentuje ruchy Nicky'ego Romero - 'To jest obrzydliwe'

Artykuł dodano: 22 listopada 2021, godz. 14:40
Odsłony: 1645x
38-letni weteran sceny muzyki EDM jest bardzo barwną postacią w swojej branży, podobnież jak Nicky Romero. Ostatnio pomiędzy Panami doszło do spięcia. O co chodziło? 


Legendy muzyki festiwalowej

Producent Swedish House Mafii ma za sobą bardzo pracowity rok. Wielki collab z The Weeknd, wydanie długo wyczekiwanego It Gets Better czy bardzo przyjemny track Lifetime to tylko przedsmak rzeczy, które przygotowuje dla nas trio ze Sztokholmu. SHM pojawi się ponadto w przyszłym roku w Polsce, a mianowicie w Krakowie na TAURON Arenie. Koncert odbędzie się 21 października 2022 w ramach trasy Paradise Again.

Co w tym roku robił Nicky Romero? Testował przeróżne brzmienia z takimi DJ-ami jak np. W&W, zremiksował utwór Hero dla David Guetta i Afrojacka oraz wydał dość dużo swoich singlii w Protocol Recordings. Obie persony w 2021 zdecydowanie nie próżnowały. Oby 2022 był dla nich równie owocny.

Afrojack & David Guetta - Hero (Nicky Romero Remix)- posłuchaj


O co poszło?

Nicky Romero wdał się ostatnio we współpracę ze szwedzkim producentem samochodów Volvo. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że jego bliski, zmarły już niestety przyjaciel Tim 'Avicii' Bergling również promował ten samochód, a dokładniej Volvo XC90 w swojej piosence Feeling Good. Założyciel Protocol na swoim Instagramie dodał zdjęcie, gdzie pokazał najnowsze Volvo XC40, na którym siedzi. Bardzo podobne zdjęcie zostało zrobione Timowi i w tym momencie przykuło to uwagę wcześniej wspomnianego Sebastiana Ingrosso, który ze swojego, już niezbyt incognito konta skomentował zdjęcie następująco: "Yo stop riding on Tim like it's disgusting let him R.I.P.".

Avicii - Feeling Good - posłuchaj i obejrzyj

 

Sprawdź także


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)