Marcin Krupa to gość znany wcześniej jako Kesho, o którym mieliśmy okazję pisać tu już nie raz i nie dwa razy. Tym razem mamy aż cztery powody, żeby wspomnieć o nim ponownie. 8 UserComments

Sexy klip od Marcina Krupy

Artykuł dodano: 12 lutego 2013, godz. 13:11
Odsłony: 9637x
Marcin Krupa to gość znany wcześniej jako Kesho, o którym mieliśmy okazję pisać tu już nie raz i nie dwa razy. Tym razem mamy aż cztery powody, żeby wspomnieć o nim ponownie.
Szef interesującego labelu Ponton Music wydał właśnie nową epkę "Nutcracker", na której znajdziecie aż trzy świeże numery. Kawałki brzmią dość zaskakująco, jak słychać Marcin wciąż nie boi się sprawdzania nowych muzycznych terytoriów. Próbował już różnych klimatów - jako Kesho zaczynał od minimalowych produkcji, potem przeniósł się w rejony bongo-tech-house'u.Już pod swoim nazwiskiem zaczął eksplorować rejony klimatycznego deep house'u, momentami zahaczające o slow motion house czy nu indie disco. Najnowsza epka przynosi nam trzy utwory będące na skrzyżowaniu deep i tech house'u, tym razem w wersji mniej ciepłej, a bardziej surowej, z elementami przypominającymi oldskulowe amerykańskie brzmienia rodem z Detroit. Do tytułowego numeru nakręcony został naturalnie wyglądający klip, będący zapisem wycieczki po ciekawych miejscach, uromaicony scenami tańca w wykonaniu dwóch pań, których popisy zapewne przypadną do gustu męskiej części publiczności. Sprawdźcie fragmenty wszystkich 3 nowych numerów, a poniżej filmik do "Nutrackera".

Marcin Krupa - Nutcracker EP // Ponton Music


Marcin Krupa - Nutcracker
Komentarze
 • ANDY12 lutego 2013, godz. 13:22
  Nuta jak najbardziej spoko, klip także.
  Disclosurowe klimaty xD
  https://www.youtube.com/watch?v=WlIB1RUs_pU
 • Jerycho198812 lutego 2013, godz. 16:05
  Trudno oceniać wszystkie 3 utwory obiektywnie, zważywszy na to, że 2 z nich to tylko skrót ;) Niemniej Nutcraker bardzo przyjemny ;) Teledysków nie oglądam ale odsłuchiwaniu noga chodzi :D
 • artinho12 lutego 2013, godz. 16:29
  Dziewczyny z teledesku przefantastyczne! :) Numer ciekawy, w odróżnieniu od Jerycho mi głowa chodziła :p
 • kisielowicz12 lutego 2013, godz. 16:52
  ciekawa epka:) Nutcracker już wcześniej na czwórce słyszałem i od razu wpadło w ucho :)
 • DeeJay ija...12 lutego 2013, godz. 18:17
  Potężna epka!:)
  Każdy z utworów jest na swój sposób dobry.
  Najbardziej jednak przemawia do mnie "Who Did This To You".
  Na teledysku od 2:23 smakowitości. brunetka wymiata!:) ciekawe skąd w ogóle są te urywki wszytskie...
 • Rascal0pl13 lutego 2013, godz. 15:46
  Spoko waly, milo sie slucha, ale ten teledysk od 2 polowy - nieporozumienie, nie pasuje to za nic to klimatu utworu [w przeciwienstwie do 1 polowy], 2 czesc teledyku pasuje pod jakąś tandetną pompkę :)
 • Qtek13 lutego 2013, godz. 19:02
  2:23 - 3:07 ;)
 • FuDiTraNceBOY13 lutego 2013, godz. 19:57
  To sobie Stavanger i okolice pozwiedzali, ale pogoda widac na koniec nie dopisala bo widzialem, ze byli na Pulpit Rock tylko mgla zepsola wszystko. Widoki tam sa piekne i bylo by pewnie wstawione zamiast tych dupeczek tanczacych w pokoju.... EPka calkiem calkiem :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (8)