Ta produkcja skradła w tym roku serca milionów słuchaczy. Duet SHOUSE, autorzy mega hitu "Love Tonight" wystąpią jeszcze w tym miesiącu dwukrotnie w Polsce. Znamy szczegóły! 0 UserComments

SHOUSE - autorzy hitu 'Love Tonight' dwukrotnie w Polsce

Artykuł dodano: 15 listopada 2021, godz. 08:55
Odsłony: 1181x
Ta produkcja skradła w tym roku serca milionów słuchaczy. Duet SHOUSE, autorzy mega hitu Love Tonight wystąpią jeszcze w tym miesiącu dwukrotnie w Polsce. Znamy szczegóły!


SHOUSE - Love Tonight

Sukces duetu SHOUSE to perfekcyjny przykład na to, jak potężną platformą jest TikTok i dlaczego warto się nią zainteresować. Oryginał utworu Love Tonight nie został wydany w tym roku, ba, nawet nie był to rok 2020. Premiera singla miała miejsce... 21 lipca 2017 roku!

Nowe życie i triumf Love Tonight SHOUSE zawdzięczają w dużej mierze Vintage Culture i Kiko Franco, którzy to poczynili remix kawałka, a ten stał się hitem na YouTube i zaczął być supportowany przez GORDO, house'owe alter-ego Carnage. A, że ten ma niebywały dryg do wyznaczania nowych trendów w muzyce, numer zaczął się momentalnie pojawiać w tracklistach innych DJ-ów. 

Przeczytaj również: Chris Lake i Grimes we wspólnym A Drug From God

TikTok słynie z tego, że nie znamy dnia ani godziny kiedy jakiś utwór może stać się viralem. Nie musi on być nowy, ani nawet czasem ambitny, wystarczy, że pojawi się w nagraniu jednej znanej osoby lub będzie nieodłącznym elementem jakiegoś trendu. Love Tonight zyskał sławę na platformie dzięki swojej melodii i już słynnym refrenie All I need is your love tonight, a jego nieoficjalny upload na YouTube ma na swoim koncie ponad 45 milionów odsłon.

SHOUSE - Love Tonight, posłuchaj oryginalnej wersji


Z czasem zaczęły lądować w sieci coraz to nowsze remixy numeru, które tylko zwiększyły rozpoznawalność SHOUSE. Swoje wersje Love Tonight wyprodukowali już m.in. David Guetta, Robin Schulz, Ilkay Sencan czy Junkie Kid.

SHOUSE w Polsce, dwukrotnie

Kwestią czasu było, aż SHOUSE wylądują w naszym kraju, gdzie ich track uchodzi za mega hit. Booking duetu udał się włodarzom sieci klubów X-Demon do spółki z SNRS Group, dla których nie jest to pierwszy raz kiedy ściągają do Polski kogoś jako pierwsi. 

Jeden koncert to za mało, więc dostaniemy od razu dwa! Ed i Jack wystąpią w piątek, 26 listopada, w X-Demon Poznań, a dzień później w ekskluzywnym wrocławskim klubie Studio P1 The Next Level.

Wejściówki w przedsprzedaży są dostępne już od 30 zł na Biletomat.pl:

- SHOUSEX-Demon Poznań (26.11.2021) - KUP TERAZ
- SHOUSEStudio P1 The Next Level (27.11.2021) - KUP TERAZ

Remix Vintage Culture i Kiko Franco do Love Tonight

Sprawdź także

- Da Hool, żywa legenda house wystąpi w Polsce. Znamy szczegóły

- Kaskade na żywo z The Golden Gate Bridge w San Francisco [video]

- Viralowe We Come 1 Ben'a Nicky'ego z oficjalną premierą
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)