Gdy niedawno na swoim profilu Showtek umieścili drugi ze swoich animowanych filmików (w pierwszym wyjaśniają „z jakich powodów się sprzedali”, że chodziło im o „sławę, laski, kasę i samochody”)... 28 UserComments

Showtek wyjaśniają dlaczego się sprzedali

Artykuł dodano: 8 sierpnia 2012, godz. 09:24
Odsłony: 7841x
Gdy niedawno na swoim profilu Showtek umieścili drugi ze swoich animowanych filmików (w pierwszym wyjaśniają „z jakich powodów się sprzedali”, że chodziło im o „sławę, laski, kasę i samochody”) pierwszy z ich fanów skomentował to w następujący sposób: „To jest odpychające, a nie śmieszne. Zdradziliście swoich fanów i ludzi, którzy pomogli Wam zdobyć wszystko co macie, zdradziliście ich dla większej ilości pieprzonych pieniędzy i sławy”. Dorzuca jeszcze dwa inne obraźliwe słowa, których nie będziemy tłumaczyć.
Showtek presents Baldy & Cresty : Crazy Collabs #1


Showtek presents Baldy & Cresty : Crazy Collabs #2


Ci, którzy na przestrzeni ostatniej dekady interesowali się twórczością holenderskiego duetu, nie powinni być aż tak bardzo zdziwieni. Wouter Janssen od zawsze był wziętym kompozytorem i producentem bardzo różnych muzycznych klimatów, które tworzył dla innych wykonawców – jest między innymi współodpowiedzialny za większość kawałków Marcela Woodsa. Jednak od 2011 roku zaczął się zupełnie nowy etap ich kariery – pojawili się jako współkompozytorzy i współproducenci utworów Allure.Dogadali się w studio z Tiesto na tyle dobrze, że na ostatniej jego kompilacji pojawiły się aż trzy numery podpisane tylko jego aliasem, a stworzone razem z braćmi Janssen.

Co więcej – w ostatnim czasie przestali być cichymi producentami i autorami muzyki, która ze starym Showtek nie ma nic wspólnego. Być może już niebawem staną się wielkimi gwiazdami big roomowej sceny. Na pewno pomogą im w tym ostatnie dwa tracki, pierwszy nagrany z Tiesto i oficjalnie podpisany Tiesto & Showtek, drugi nagrany z Hardwellem. Co na to ich starzy fani? Na pewno z poprzednim wcieleniem Showtek muszą się już pożegnać. Pocieszające, że panowie przynajmniej mają do siebie trochę dystansu i nie wyrzekają się powodów – któżby nie chciał byś sławny, mieć „więcej kasy i więcej lasek”?

Tiësto & Showtek - Hell Yeah!


Hardwell & Showtek - How We Do [OUT NOW]
Komentarze
 • Myon8 sierpnia 2012, godz. 10:26
  Dodajmy jeszcze ze infekują innych:
  Noisecontrollers & Showtek - ID
  Bassjackers & Showtek - Hey!

  Chciałbym aby gdy już się wzbogacą ba tym elektro , wrócili do HS
 • machal8 sierpnia 2012, godz. 12:04
  Hell Yeah rozwala mi w pozytywnym znaczeniu posiedzenia przy grillu ze znajomkami XD
 • brutus4711948 sierpnia 2012, godz. 13:07
  Co to znaczy, że byli odpowiedzialni za większość kawałków Woodsa? O.o
 • _bonita_8 sierpnia 2012, godz. 13:11
  No to na MAYDAY posłucham co nam Showtek zaserwuje. Być może MPT ma nosa i do tego czasu urosną na Mega Gwiazdę...
  Czas pokaże.
  Kto wie?
 • CinekGda8 sierpnia 2012, godz. 14:03
  Kiedyś moi ulubieńcy. Zrobili jeden z lepszy hymnów na black sensation w 2008 roku teraz aż się nie chce słuchać ich tłumaczeń czemu, po prostu pieniądze wygrywają i z tym trzeba się pogodzić.
 • maciejo118 sierpnia 2012, godz. 14:11
  @brutus471194: To znaczy że oni je zrobili, a Marcel Woods je kupił. Dobre, nie?
 • makO1958 sierpnia 2012, godz. 15:28
  SHOWTEK LIVE AT QLIMAX 2006


  [RIP SHOWTEK]
 • makO1958 sierpnia 2012, godz. 15:30
  A co z ich kawałekiem 'fuck the system", i z przesłaniem zawartym w tym epickim tracku? hajs hajs hajs, wszędzie hajs...
 • greit8 sierpnia 2012, godz. 15:47
  zawsze mnie śmieszy, jak ludzie jadą komuś, że robi coś dla kasy... :) wszyscy chodzimy do pracy z miłości do tego co robimy, zamiast iść w tym czasie z browarem na plaże, prawda? :)
 • artinho8 sierpnia 2012, godz. 16:00
  Showtekowie byli czołowym duetem jeśli chodzi o Hardstyle. Może zaczęło ich to już nudzić potrzebowali zmiany. Oczywiście mogliby iść w ambient albo deep house. Choć i tak hardstylowi fani by ich jechali, że w ogóle odeszli od hs'u. Jedynie wrzutów o hajs i o sprzedanie nie byłoby. Więc jedynym problemem jaki tu widzę, jest to, że wybrali drogę gdzie będzie więcej szmalu, a to ludzi boli, niestety.
 • =SimoN=8 sierpnia 2012, godz. 16:54
  Jak dla mnie jeden z najbardziej niezrozumiałych bookingów na tegorocznym Mayday.
 • MhoMuse8 sierpnia 2012, godz. 17:33
  Marcel Woods: In The Studio With Future Music Magazine issue 231  Jakos Marcel sie z tym nie krył ze przy produkcji pomagał mu Wouter
 • Kranczips8 sierpnia 2012, godz. 18:42
  Heh, dobrze, że chociaż mieli odwagę przyznać się do powodów dla których wzięli się za robienie chały. I za to szacun.
 • Kuba-g-no8 sierpnia 2012, godz. 19:08
  żenujące....
 • Kuba-g-no8 sierpnia 2012, godz. 19:09
  mogli przejść na HARD TECHNO...żeby nie opuszczać mocnej sceny....i połaczyć się np z Miss DjAx....
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (28)