Gdy niedawno na swoim profilu Showtek umieścili drugi ze swoich animowanych filmików (w pierwszym wyjaśniają „z jakich powodów się sprzedali”, że chodziło im o „sławę, laski, kasę i samochody”)... 28 UserComments

Showtek wyjaśniają dlaczego się sprzedali

Artykuł dodano: 8 sierpnia 2012, godz. 09:24
Odsłony: 7793x
Gdy niedawno na swoim profilu Showtek umieścili drugi ze swoich animowanych filmików (w pierwszym wyjaśniają „z jakich powodów się sprzedali”, że chodziło im o „sławę, laski, kasę i samochody”) pierwszy z ich fanów skomentował to w następujący sposób: „To jest odpychające, a nie śmieszne. Zdradziliście swoich fanów i ludzi, którzy pomogli Wam zdobyć wszystko co macie, zdradziliście ich dla większej ilości pieprzonych pieniędzy i sławy”. Dorzuca jeszcze dwa inne obraźliwe słowa, których nie będziemy tłumaczyć.
Showtek presents Baldy & Cresty : Crazy Collabs #1


Showtek presents Baldy & Cresty : Crazy Collabs #2


Ci, którzy na przestrzeni ostatniej dekady interesowali się twórczością holenderskiego duetu, nie powinni być aż tak bardzo zdziwieni. Wouter Janssen od zawsze był wziętym kompozytorem i producentem bardzo różnych muzycznych klimatów, które tworzył dla innych wykonawców – jest między innymi współodpowiedzialny za większość kawałków Marcela Woodsa. Jednak od 2011 roku zaczął się zupełnie nowy etap ich kariery – pojawili się jako współkompozytorzy i współproducenci utworów Allure.Dogadali się w studio z Tiesto na tyle dobrze, że na ostatniej jego kompilacji pojawiły się aż trzy numery podpisane tylko jego aliasem, a stworzone razem z braćmi Janssen.

Co więcej – w ostatnim czasie przestali być cichymi producentami i autorami muzyki, która ze starym Showtek nie ma nic wspólnego. Być może już niebawem staną się wielkimi gwiazdami big roomowej sceny. Na pewno pomogą im w tym ostatnie dwa tracki, pierwszy nagrany z Tiesto i oficjalnie podpisany Tiesto & Showtek, drugi nagrany z Hardwellem. Co na to ich starzy fani? Na pewno z poprzednim wcieleniem Showtek muszą się już pożegnać. Pocieszające, że panowie przynajmniej mają do siebie trochę dystansu i nie wyrzekają się powodów – któżby nie chciał byś sławny, mieć „więcej kasy i więcej lasek”?

Tiësto & Showtek - Hell Yeah!


Hardwell & Showtek - How We Do [OUT NOW]
Komentarze
 • Kuba-g-no8 sierpnia 2012, godz. 19:09
  mogli przejść na HARD TECHNO...żeby nie opuszczać mocnej sceny....i połaczyć się np z Miss DjAx....
 • daroz8 sierpnia 2012, godz. 19:15
  warto wspomniec ze bracia Showtek sa odpowiedzialni takze za "solowe" utwory Tiesta czyli Maximal Crazy, Zero 76 i Don't Ditch. Kto wie czy nie maczali palcow we wczesniejszych utworach Tijsa, fakt faktem ze sa i beda odpowiedzialni za jego utwory jak i te spod szyldu Allure ;)
 • Luc Deep8 sierpnia 2012, godz. 20:00
  szacun za FTS, w sumie i za szczerość....ogólnie mało już hardstyle, przeważa tandetny Nu-Style. Może mieli już tego dość, sami w niego popadli, ale za to w jaką stronę poszli należy im się porządny kop w dupę....na Mayday mają ode mnie ignora.
 • powered908 sierpnia 2012, godz. 20:21
  Jestem bardzo ciekaw ich seta na Mayday ale obawiam się, że może to wyglądać podobnie do seta granego przez Hooligana na ostatniej imprezie w katowickim spodku.
 • mefistek8 sierpnia 2012, godz. 22:59
  Czyżby hajs i ppularność się w HS skończyła tak jak niektórych w Trance ? Tymi filmikami sbie sami strzelają bracia po nogach. ok kawałki fajne ale tracą w oczach fanów... ale pewnie myślą " a co tam, teraz ilu znajdziemy". Z drugiej strony - artyści powinni mieć wolną rękę, ale wieje $ jak nic.
 • Kai_T.9 sierpnia 2012, godz. 07:30
  a jesli robiliby taką muzykę jak właśnie zaczeli, a kase dawali Wam to co byście powiedzieli ?
 • marcoss819 sierpnia 2012, godz. 12:34
  I tak długo wytrzymali. Ja hardstyle'u nie ogarniałem od 2004, gdy uznałem, że w każdym tracku chodzi o to samo :)
  Swoją drogą "bigroom" tak jak i dutch (o tym akutrat Chuckie wspominał w wywiadzie dla Euphorii i miał trochę racji) potencjalnie mają coś z hardstylowych klimatów (o tempie oczywiście nie mówię), co słychać zwłaszcza w Hell Yeah. Podoba mi się ten kawałek szczerze mówiąc :)
  Troszkę mnie zszokował fakt, iż Marcel Woods zawdzięcza własny styl Showtek, a nie tylko sobie.
 • CinekGda9 sierpnia 2012, godz. 15:59
  @T I O A N
  Paraliż umysłowy to chyba Ty masz :)
 • KACUR9 sierpnia 2012, godz. 18:53
  wsumie godne podziwu a nie sciemnianie ze wszysko jest ok robilismy kiedys dobra muze teraz chcemy miec na emeryture proste
 • CinekGda9 sierpnia 2012, godz. 19:43
  @T I O A N
  Stwierdzam, że nie chyba ale na bank masz ten paraliż
 • q.dance9 sierpnia 2012, godz. 21:26
  Świat HS stał się uboższy... :(
  Kiedyś byli kimś... Teraz...?
 • Jerycho198811 sierpnia 2012, godz. 07:56
  Ale to już od pewnego czasu było widać, iż Showtek nie czuje się już tak jak kiedyś w hardstyle-u... Zresztą obecny hardstyle nie brzmi tak jak kiedyś, to takie bardziej obecnie hardo-polo. Ale hardy nadal moim zdaniem się świetnie trzymają - mam na myśli chociażby hardcore czy hard techno i żadne Showtek tego nie zmieni ;)
 • mizio28511 sierpnia 2012, godz. 14:41
  Nie wiem jak to skomentowac.. co prawda nie sluchalem ich ale zeby sie sprzedac...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (28)