Jego Dirty Stuff Records wciąż działa bardzo aktywnie, a tymczasem szef labelu postanowił wykonać mały skok w bok i wypuścić najnowszą epkę gdzie indziej. Dodajmy - w nie byle jakim miejscu, bo... 3 UserComments

Siasia o swoim wydaniu u Franka Kvitty

Artykuł dodano: 27 marca 2014, godz. 10:17
Odsłony: 3624x
Jego Dirty Stuff Records wciąż działa bardzo aktywnie, a tymczasem szef labelu postanowił wykonać mały skok w bok i wypuścić najnowszą epkę gdzie indziej. Dodajmy - w nie byle jakim miejscu, bo w labelu należącym do dobrze znanego i lubianego w Polsce Franka Kvitty. Oto kilka słów od samego zainteresowanego. 


Siasia:
Z lekkim opoźnieniem (pierwiotnie miała ukazać się w styczniu) ale nareszcie w sklepach z muzyką cyfrową pojawiła się moja najnowsza EP-ka zatytułowana ‘Londoff’. Wydawnictwo ukazało się nakładem niemieckiej oficyny ‘Frank Kvitta Records’, której właścicielem jest osoba, bardzo dobrze znana miłośnikom techno na całym świecie. Zapewne większość z Was kojarzy Franka tylko i wyłącznie z muzyką hard-techno, ale także i on z biegiem czasu, zaczął obracać się w lżejszych klimatach i wystartował z własnym labelem, gdzie oprócz jego własnych produkcji pojawiają się takie persony jak: DJ Rush, The Horrorist, Ben Sims, Submerge, Patrick DSP, Pet Duo, ElectronMike, Boris S. czy Arkus P.


Na ‘Londoff’ znajdziecie dwa tracki: ‘Alexandra Road’ oraz ‘Muswell Hill’. Oba z nich utrzymane są w klimatach czysto technicznych. Pierwszy z nich doczekał się dwóch remixów, których autorami są Frank Kvitta oraz ElectronMike. Jednak na wydanie remixow będziemy musieli jeszcze trochę poczekać a póki co, posłuchajcie oryginałów, które mam nadzieję przypadną Wam do gustu". 

Sprawdźcie koniecznie oba nagrania i dajcie znać, który bardziej Wam odpowiada i który powinien pojawić się w najnowszym notowaniu Polskiej Listy FTB.pl! 

Odsluch:

Siasia - Londoff EP [Frank Kvitta Records] by Siasia
 
Siasia - Alexandra Road [Frank Kvitta Records] by Siasia
Siasia - Muswell Hill [Frank Kvitta Records] by Siasia

Video:

Siasia - Alexandra Road / (Londoff EP) [Frank Kvitta Records]
Siasia - Muswell Hill / (Londoff EP) [Frank Kvitta Records]

P.S. Na koniec polecamy również ostatni podcast nagrany dla marki ‘Born To Be’.

http://www.brntb.pl/born-to-be-podcast-by-siasia 
Siasia - 'Born To Be' Podcast (1.3.2014) by Siasia
 

Oraz przypominamy, że Siasia zagra w tym roku aż na dwóch scenach (w tym na głównej) festiwalu Silesia In Love 2014. Więcej o imprezie znajdziecie tutaj:
/silesia-in-love-2014_impreza_103069.htm

Bilety: 

http://wlotki.pl/bilety/impreza/103069/silesia-in-love-2014.htm
Komentarze
 • divi8827 marca 2014, godz. 13:24
  Frank Kvitta tak lubiany w naszym kraju,że na Soundtropolis w namiocie na jego secie były nie wiem 4 osoby?.
 • 4AnEndlessNight27 marca 2014, godz. 14:42
  Bez mocy te wałki. Wkręcają się nawet, ale jednak czekam na wersję od Kvitty.

  <br>@divi88
  4 osoby? W okulary zainwestuj.

  https://www.youtube.com/watch?v=xsS7TSeTDyg
 • agula-ka27 marca 2014, godz. 20:44
  nie jest zły...ale dupy nie urywa...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)