Uwaga, poznańscy i wielkopolscy miłośnicy muzyki techno, przy okazji granej z płyt winylowych! Już w sobotę gościem w stolicy Wielkopolski będzie znany wszystkim weteran polskiej sceny technicznej... 2 UserComments

Siasia w Poznaniu - rozdajemy wlotki!

Artykuł dodano: 28 lutego 2013, godz. 14:20
Odsłony: 4047x
Uwaga, poznańscy i wielkopolscy miłośnicy muzyki techno, przy okazji granej z płyt winylowych! Już w sobotę gościem w stolicy Wielkopolski będzie znany wszystkim weteran polskiej sceny technicznej Siasia!
Jak czytamy w oficjalnym komunikacie: "Klub Cafe Mięsna oraz poznański kolektyw Blair Bitch Project we współpracy z Tralienem zapraszają na kolejną edycję cyklicznej imprezy pod hasłem Techno Matters. Tym razem pełna petarda. Siasia, człowiek, którego techno maniakom przedstawiać raczej nie trzeba. Dj i producent, który grał na takich imprezach jak: Mayday, Love Parade, Sunrise Festival, Soundtropolis i wielu wielu innych".Poza Siasią zagrają: Yan Koveeaq, Carl Xim, Tralien, Thomas Palec, Vista, Nick Nade, Tayler, Urszula Skurat, Teston, Tawbaq oraz Blair Bitch Project. Jak twierdzą promotorzy - na poprzedniej edycji zamknęli parkiet w Mięsnej o 7:30, tym razem znów mają nadzieję pobić rekord!  

Cafe Mięsna
ul.Garbary 62 (wejscie od ul. Mostowej), Poznań
Start sobota 2 marca: 22:00
Koniec niedziela 3 marca: 08:00?Jeżeli macie ochotę na darmową wejściówkę, piszcie jak najszybciej mejla na adres [email protected], w temacie wpisując "SIASIA + SWOJE NAZWISKO".

Siasia - Live @ Mayday Poland 2012

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)