Już teraz wiemy kiedy dokładnie opublikowany kolejny album elektronicznego duetu Krewella. Premiera szybciej niż możecie się spodziewać! 0 UserComments

Siostry Krewella wydają kolejny album. Premiera już w marcu

Artykuł dodano: 20 stycznia, godz. 13:51
Odsłony: 269x
Już teraz wiemy kiedy dokładnie opublikowany kolejny album elektronicznego duetu Krewella. Premiera szybciej niż możecie się spodziewać!


Krewella z The Body Never Lies

Słyszeliście ten huk? To odgłos kolejnej w tym roku prawdziwej petardy... no dobra to po prostu sąsiad wystrzeliwał resztki po sylwestrze. Nie zmienia to faktu, że kolejna huczna (facepalm) premiera została zapowiedziana. 

Tym razem bohaterkami są siostry Krewella. Siostry, które z powodzeniem mogą konkurować z duetem Nervo (nomen omen też siostrami) o miano prawdziwych królowych EDM. W ubiegłym roku Krewella zaliczyły współpracę chociażby z Illenium i duetem SLANDER przy utworze Lay It Down czy... piekarnikiem podczas robienia live streamów z gotowania.

ILLENIUM, Krewella & SLANDER - Lay It Down


Nie będziemy jednak dzisiaj dyskutowali o ich pizzy z jajkami czy maślanym makaronie, których wygląd niewątpliwie zasługiwałby na osobny artykuł. Krewella ogłosiły bowiem datę swojego najnowszego albumu The Body Never Lies. Na datę oficjalnej publikacji wybrano czwarty marca tego roku. 

Przeczytaj też: Sunrise Festival wychodzi z wyjątkową ofertą. Najtańszy nocleg na świecie? 

Wraz z zapowiedzią albumu opublikowano również rozkład ich tournée, gdzie za sprawą live setów promować będą swój album. Koncerty rozpoczynają się z początkiem kwietnia, a kończą na początku czerwca. Gdyby ktoś jednak się za bardzo podekscytował to na ostudzenie emocji powiem, że większość występów odbywa się za oceanem.

I chociaż próżno szukać więcej oficjalnych informacji, warto zaznaczyć sobie czwarty marca w kalendarzu na czerwono, bo może być wtedy naprawdę ciekawie. Na zakończenie przypomnę tylko, że na naszym profilu na Facebooku codziennie ujrzycie porcję najnowszych newsów ze świata muzyki elektronicznej, dlatego warto go zaobserwować. A teraz pozwólcie, że cytując tytuł jednego z utworów Krewelli zrobię Disconnect (co ciekawe, sam utwór został wydany w ramach projektu NFT).

Krewella - Disconnect 

Sprawdź także

- Duety DVBBS i Galantis wydadzą wspólny numer
- Gareth Emery i Ben Nicky prezentują własną wersję legendarnego hitu
- Subtronics wydał swój pierwszy album 'Fractals'
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)