Słodko-gorzkie informacje dochodzą do nas od Skrillexa. Artysta odwołuje swoje koncerty, ale ma ku temu ważny powód. 0 UserComments

Skrillex odwołuje swoje festiwalowe występy i potwierdza informację, na którą wszyscy czekaliśmy

Artykuł dodano: 13 maja, godz. 11:21
Odsłony: 1746x
Słodko-gorzkie informacje dochodzą do nas od Skrillexa. Artysta odwołuje swoje koncerty, ale ma ku temu ważny powód.


Bass wraca na głośniki?

Kto jak kto, ale Skrillex to z pewnością bardzo wyczekiwana gwiazda muzyki elektronicznej. Ten amerykański producent swego czasu zupełnie zawładnął światową sceną basu. Chociaż Skrillex poruszał się głównie w gatunkach dubstepu, brostepu i breakbeatu, to znamy go również z udziału w świetnym projekcie Jack Ü, gdzie pokazywał nam nieco bardziej melodyczną stronę swoich produkcji.

Mimo to już od dawna nie słychać żadnych nowości ze strony Skrillexa. Co prawda sporadycznie zdarzał się udział artysty w jakiś produkcjach, lecz próżno wypatrywać singla czy jakichkolwiek mocniejszych ruchów od niego w ostatnich czasach. Nie znaczy to, że artysta nie działa w branży.

W ostatnim czasie producent współtworzył chociażby takie kawałki, jak Where You Are Pink Pantherss i Willow Smith, Don't Go Justina Biebera i Dona Toilivera czy Horison wraz z zespołem Noisia. Wszystko wskazuje jednak na to, że w najbliższym czasie artysta skupi się w pełni na swoich własnych utworach.

Przeczytaj też: Pierwszy dubstepowy festiwal w Europie. Rozmawiamy z organizatorami Bass Paradise 2022

Jak informuje nas Skrillex na swoim Instagramie, producent zmuszony był odwołać swoje zaplanowane koncerty na Movement DetroitTampa Sunset Music Festival. Chociaż jest to informacja smutna, to powód odwołania koncertów może znacznie poprawić humor. Okazuje się bowiem, że DJ planuje wydać kilka albumów i to właśnie prace nad nimi miały utrudnić przygotowania do występów na żywo. Jak mówi sam artysta: 
Przez ostatnie kilka miesięcy bardzo intensywnie pracowałem nad ukończeniem moich albumów i nie miałem wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się do nadchodzących koncertów. Bardzo mi przykro, ale musiałem wycofać się z Detroid Movemet i Tampa Sunset Music Festivals. Mam nadzieję, że wszyscy rozumiecie, że to była dla mnie bardzo trudna decyzja, ale wkrótce wrócę z koncertem, na który wszyscy zasługujecie.
Nie ulega wątpliwości, że w najbliższym czasie można się spodziewać multum nowości od Skrillexa. Nie można się cieszyć z tego, że Skrillex zmuszony był odwołać dwa jego występy, lecz wydaje się to niewielką stratą w zamian za wiadomość o nadchodzących albumach. Samo zastępstwo Skrillexa na Movement Detroit i Tampa Sunset Music Festival ma zostać ogłoszone już niedługo. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Noisia & Skrillex - Horizon

Sprawdź także

- Black Hole Recordings świętuje z Nifrą swoje 25-lecie
- Wiemy, gdzie tej wiosny wystąpi Mesto w Europie
- Above & Beyond otwierają nową wytwórnię spod szyldu Anjuna

fot. Watchara
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)