W ciągu zaledwie tygodnia ukazały się dwa wydawnictwa labelu OWSLA należącego do Skrillexa. Obie epki rzecz jasna są w tej chwili w czołówkach światowych list sprzedaży. 6 UserComments

Skrillex poleca: Seven Lions, Monsta, Nero

Artykuł dodano: 29 października 2012, godz. 11:22
Odsłony: 6992x
W ciągu zaledwie tygodnia ukazały się dwa wydawnictwa labelu OWSLA należącego do Skrillexa. Obie epki rzecz jasna są w tej chwili w czołówkach światowych list sprzedaży.


Ale nie tylko dlatego, że wyszły w wytwórni ultrapopularnego Skrillexa. To przede wszystkim dobra muza – zacznijmy od „Monsta EP”, na którym zgromadziła się prawdziwa śmietanka artystów: już oryginalne wersje utworów Monsta prezentują się bardzo ciekawie i pewnie doczekają się kolejnych remiksów.


Tutaj już mamy pierwsze trzy – i to nie od byle kogo: są Alvin Risk, jest Dillon Francis w duecie z Kill Paris, wreszcie Nero ze Skrillexem! Ci ostatni zaproponowali wersje drum and bassową, Alvin zabawił się w postrzelony electro-dubstep, a Dillon Francis z Kill Paris w wolne, trochę połamane electro.

ODSŁUCH FRAGMENTÓW:

http://www.beatport.com/release/monsta-ep/977829

MONSTA Holdin On (Skrillex and Nero Remix)


ciekawostka:

MONSTA - Holdin' On - Drum Cover (Skrillex & Nero Remix)


Druga, wydana tydzień wcześniej w OWSLA epka należy do Jeffa Montalvo występującego jako Seven Lions (wcześniej remiksował m.in. Above & Beyond). W „Days To Come” słychać nawet mocno trancowy breakdown, ale brzmienie przypomina raczej dubstepowe smugi znane z twórczości chociażby Xilenta.Co dalej? „The Truth” to dla fanów Skrillexa będzie duże zaskoczenie (progresywny house czy wręcz progresywny trance kojarzony z klimatami Anjunabeats), w kolejnym tracku mamy to wzbogacone o motywy electro-housowe i dubstepowe, a na koniec w „She Was” wracamy do połamańców w stylu pierwszego tracka z epki. Pomieszanie z poplątaniem? Na pewno jak na razie rzadkie zjawisko – dubstep i progresywny trance obok siebie, a nawet razem, co Wy na to?

ODSŁUCH FRAGMENTÓW:

http://www.beatport.com/release/seven-lions-ep/981928

Seven Lions - Days to Come ft. Fiora [Official Music Video]


Seven Lions- The Truth
Komentarze
 • DeeJay ija...29 października 2012, godz. 13:52
  Koleś wywijający na perce powala wszystko inne z tego artykułu:)
 • UcieX29 października 2012, godz. 15:53
  "Days To Come"
  lubię takie "pad'owe" motywy w dubstepie, więc kawałek fajnie płynie, a momentami energicznie rwie :]

  "The Truth" Dn
  Jak dubstepowcy robią coś na miarę współczesnego trance, to najlepiej można zauważyć jak ten styl się zmienił. Sam kawałek momentami fajny - całkiem przyjemne akordy.  "Holdin On"
  Won od D'n'B z tymi syfnymi brzmieniami! 0/10
 • mocnybas29 października 2012, godz. 16:20
  Holdin In w Remixie Skrillexa i Nero fajne, ciekawe i melodyjne. Mnie się tego bardzo dobrze słucha :)
 • artinho29 października 2012, godz. 19:57
  Holdin On jak dla mnie sztos parkietowy :p drum cover też świetny, a epkę Seven Lions bardzo przyjemnie mi się słuchało ;)
 • Jerycho198829 października 2012, godz. 20:30
  Monsta wydał według mnie bardzo fajną epkę - jednak ja bym z niej wyłączył remiksy, które moim zdaniem są o wiele gorsze od oryginałów ;) A z tych 3 utworów chyba najlepiej podszedł mi (i sam staram się zrozumieć dlaczego) Where Did I Go? - jest on według mnie bardzo intrygujący, rzekłbym trochę delikatny i z wokalem z tzw. pazurem ;)
  Natomiast od Seven Lions podobają mi się jedynie Days to Come i She Was i z tych dwóch utworów faworyta nie wskażę ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (6)