Impreza Snow Trance - Pandemonium odbędzie się 10 grudnia 2021 (Piątek), w klubie HAH Poznań. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Snow Trance - Pandemonium

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Snow Trance - Pandemonium

10 grudnia 2021, HAH Poznań, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
Prawdziwa gratka dla fanów trance'u! I to najlepszego, światowego trance'u w polskim wydaniu. Wystąpią przed Wami największego formatu polskie gwiazdy sceny trance, których przedstawiać nikomu nie trzeba, ale jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o nich, zerknijcie na bio poniżej. Zapowiada się prawdziwa uczta dla uszu, ponieważ parkiet wypełnią dźwięki, które zabiorą Was w niesamowitą, bajkową podróż. Nie możemy się doczekać i mamy nadzieję, że tę noc spędzimy z Wami w Pandemonium.

NITROUS OXIDE:
Nitrous Oxide (Krzysztof Prętkiewicz) to jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny Trance. Od kilkunastu lat jego utwory wydawane są w największych wytwórniach tego gatunku takich jak Anjunabeats, Armada, Black Hole czy Amsterdam Trance. Jest jednym z niewielu polskich Dj'ów, którzy mieli okazję zagrać na wszystkich kontynentach (oprócz Antarktydy). Występował na czołowych imprezach i festiwalach muzyki elektronicznej na świecie m.in.: Tomorrowland, A State Of Trance, Sensation, Creamfields, Sunrise, Euforia i wielu innych. Dwukrotnie uhonorowany mianem najpopularniejszego DJ'a w Polsce. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość wydawnictw z gatunków trance i progressive w tym 2 albumy „Dreamcatcher”, który ukazał się nakładem wytwórni Anjunabeats oraz „Avalon” wydany przez Raz Nitzan Music.
Więcej informacji oraz muzykę Krzysztofa znajdziecie na jego oficjalnej stronie oraz profilach na portalach społecznościowych, do których linki podajemy poniżej.
https://www.n2omusic.com
https://www.facebook.com/nitrousn2o
https://twitter.com/chris_n2o
https://www.instagram.com/chris_n2o
https://open.spotify.com/artist/0UJQXkmx6GjqUxugf7zzkR

MATT BUKOVSKI:
Matt Bukovski (Piotr Bukowski) jest 29-letnim producentem i DJem z Warszawy, podbijającym sceny i festiwale trance na całym świecie. W muzyce najbardziej fascynuje go łączenie wzbudzających silne emocje melodii z energetycznymi, mocnymi bitami, tworzy więc utwory głównie w gatunkach uplifting/psy/progressive trance, chociaż interesuje się również chill trapem, future house, muzyką filmową i poważną.
Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 7 lat, zapisując się do szkoły muzycznej na lekcje gry na fortepianie, a obecnie jest absolwentem wydziału kompozycji i teorii muzyki na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. W międzyczasie, około 2009 roku zaczęła się jego silna fascynacja muzyką elektroniczną i brzmieniami syntezatorów.
Jako DJ występuje na całym świecie, można go było zobaczyć na scenach takich krajów jak Holandia, Argentyna, Kanada, Tajwan, Malezja, Rosja, Wielka Brytania, Izrael, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Włochy, Estonia, Mołdawia, Białoruś, Hiszpania i wielu innych, a także wielokrotnie w naszym kraju. W niedalekich planach ma też debiut w USA. W latach 2013-2016 był członkiem agencji DJskiej Future Sound of Egypt.
Swoje liczne utwory i remixy wydaje w takich wytwórniach jak Armada Music (A State of Trance, Who’s Afraid of 138), Black Hole Recordings (AVA, Grotesque, Flashover), FSOE, Raz Nitzan Music, Monster Tunes, Blue Soho, a także swoim własnym nowym labelu - Surrounded Audio.
Do swoich sukcesów może też zaliczyć umieszczenie swojego kawałka "Eterna" na wiodącej kompilacji Armina van Buurena - A State of Trance 2013, a także utworu "Retrospection" na jego krążku Universal Religion 6. Ponadto Armin wielokrotnie supportował produkcje Piotra w swojej audycji A State of Trance i setach na żywo.
Piotr obecnie poświęca się też działalności edukacyjnej w ramach projektu „Surrounded Audio” i pomaga innym producentom muzycznym w tworzeniu lepszych utworów i rozwijaniu swoich karier. Głównym rdzeniem platformy jest kanał youtube Surrounded Audio PL z darmowymi poradnikami na temat kompozycji, miksu, aranżacji i sound designu.
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)