Sonny Fodera po raz kolejny udowadnia, że jest topowym nazwiskiem na scenie house/dance swoim nowym albumem Wide Awake. Na liście gości m.in. Diplo, MK, Vintage Culture i Ella Eyre. Posłuchaj teraz! 0 UserComments

Sonny Fodera prezentuje nowy album "Wide Awake"

Artykuł dodano: 25 października, godz. 12:27
Odsłony: 271x
Sonny Fodera po raz kolejny udowadnia, że jest topowym nazwiskiem na scenie house/dance swoim nowym albumem Wide Awake. Na liście gości m.in. Diplo, MK, Vintage Culture i Ella Eyre. Posłuchaj już teraz!


Sonny Fodera po raz szósty

Urodzony 10 listopada 1985 roku w Australii producent jest aktywny na dance popowej scenie już od ponad dekady i ma na swoim koncie sześć studyjnych krążków. Postać Sonny Fodery z pewnością powinna być znana wszystkim fanom YouTube'owego kanału Selected. i wytwórni Defected Records, za pośrednictwem których wielu z nas poznało taneczne wcielenia kawałków Uncoditional Sinead Harnett i Hold On Fabich.

Sinead Harnett - Unconditional (Sonny Fodera Remix)


W 2013 roku Sonny Fodera wydał dwa albumy - Moving Forward i It's Time, rok później do swojej kolekcji dołożył After Parties & Aeroplanes. Po dwóch latach zadebiutował we wspomnianym Defected Records krążkiem Frequently Flying, a w 2019 będąc już na swoim, nakładem Solotoko, wydał Rise.

Sonny Fodera - Wide Awake

W piątek, 22 października 2021 roku, 35-latek zaprezentował swój szósty - najbardziej gwiazdorski - album pt. Wide Awake. Materiał promowały kawałki Nah z Sinead Harnett, Angel z Clementine Douglas, Last Thought z MKLA, You z Samem Tompkinsem i hitowe Wired z Ellą Eyre.

Wszystkie wyżej wymienione produkcje razem wzięte nie dorównały dwóm innnym kolaboracjom Sonny Fodery, które również wylądowały na najnowszym albumie. Są nimi topowe house współprace z MK - One Night i Diplo - Turn Back Time.

Diplo & Sonny Fodera - Turn Back Time

Greatest Hits Volume 1 na horyzoncie

Wide Awake to trwająca blisko 45 minut nowatorska kompilacja klubowej różnorodności z dance-popowymi crossoverami i house'owym wdziękiem. Na album składa się 14 kawałków, na których gościnnie słyszymy również KOLIDESCOPES, Bru-C, Punctual, Vintage Culture czy Camden Cox

Sonny Fodera - Wide Awake na Spotify

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)