Wraz z organizatorami festiwalu Exit ogłaszamy specjalną akcję promocyjna 4+1! Przy zakupie czterech biletów piąty otrzymacie gratis! Oznacza to, że zamiast kwoty 1495 zł zapłacicie 1196 zł!  Bilety 5 UserComments

Specjalna promocja festiwalu Exit - 5 biletów w cenie 4!

Artykuł dodano: 19 marca 2012, godz. 12:06
Odsłony: 3208x
Wraz z organizatorami festiwalu Exit ogłaszamy specjalną akcję promocyjna 4+1!

Przy zakupie czterech biletów piąty otrzymacie gratis! Oznacza to, że zamiast kwoty 1495 zł zapłacicie 1196 zł! 

Bilety dostępne są na www.wlotki.pl

Zapraszamy serdecznie do Serbii!
Komentarze
 • HugoZak20 marca 2012, godz. 00:15
  To ja specjalnie spieszyłem się z zakupem bo była informacja, że "bilety w promocyjnej cenie dostępne do końca lutego" I po co? Kupiłem 5 biletów wcześniej, żeby taniej było, a czuje się oszukany. Ale widzę, że tych co już zapłacili to macie głęboko...
 • karolina_ch21 marca 2012, godz. 11:49
  A czy jak kupujesz telewizor za 1999 zł a następnego dnia jest on w promocji za 999 zł to idziesz do sklepu i mówisz, że czujesz się oszukany?! Prawo promocji! Taką informację przekazał nam organizatora a my przekazujemy ją Wam. Na przyszłość radzę spokojniej podchodzić do tematu. Wystarczyło do nas napisać, zapytać. Od tego jesteśmy żeby pomagać klientom a nie odpierać ich (często bezpodstawne) zarzuty.
 • HugoZak22 marca 2012, godz. 18:00
  Telewizor kupiony w markecie a bilet na festiwal/koncert to inny towar, więc porównanie trochę bez sensu. Telewizory i inne urządzenia tanieją wraz z biegiem czasu i rozwojem nowych technologii, bilety im bliżej wydarzenia są droższe (sami tak przecież sprzedajecie na każdy event). Piszę do Was oficjalnie i pytam, co z tymi co kupili wcześniej bilety w "promocyjnej cenie dostępne do końca lutego"? Dla nich też coś przewidujecie?
 • karolina_ch22 marca 2012, godz. 18:22
  Nie mówiłam o stracie wartości telewizora tylko o promocjach jakichkolwiek, których nikt z klientów nie jest w stanie przewidzieć. Gdybyś bilet kupił kilka dni przed promocją to może jeszcze coś by się dało zrobić ale kupiłeś bilet w lutym a tego cofnąć się już nie da. My tylko przekazujemy informacje od organizatorów, nie mamy na nie wpływu. Nie my ustalamy cenę biletów, nie my ustalamy promocję. Niestety ale w tej kwestii nie możemy nic zrobić.
  A przede wszystkim to powinieneś doczytać zdanie, które cytujesz do końca: "Bilety w promocyjnej cenie dostępne do końca lutego lub do wyprzedania puli".
 • HugoZak22 marca 2012, godz. 20:56
  Promocję jakiekolwiek wynikają z charakterystyki towaru, dlatego urządzenia rtv są przeceniane z biegiem czasu, a z biletami, o czym powinnaś wiedzieć, jest odwrotnie.
  Nie martw się, doczytałem zdanie do końca, tylko ten ostatni fragment nic nie zmienia.
  Następnym razem radzę przemyśleć takie zagrania, bo jest to nie dość, że nieeleganckie to w dodatku nie fair w stosunku do kupujących. Tym razem Wam się upiecze w końcu sam dużego zamieszania i krzyku nie narobię, ale jak będziecie sprzedawać bilety na jakąś imprezę w PL z Arminem to po podobnej akcji, będzie nie lada kłopot ;)
  Pozdrawiam i kończę dyskusję, w końcu i tak nic nie zyskam, a po co się kłócić.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)