Świeże podsumowanie dla fanów muzyki bassline i bass house. Co nowego przygotowali dla nas gracze cięższej odmiany muzyki klubowej? Sprawdź! 0 UserComments

Sprawdzamy nowości w muzyce bassline i bass house. Premiery od m.in. MPH, Cajama i Axel Boya

Artykuł dodano: 20 maja, godz. 16:20
Odsłony: 231x
Świeże podsumowanie dla fanów muzyki bassline i bass house. Co nowego przygotowali dla nas gracze reprezentujący cięższą odmianę muzyki klubowej? Sprawdź! 


Powiew świeżości z bassline i bass house

Na sam początek weekendu przygotowałem dla fanów muzyki bassline i bass house małe podsumowanie. Na zaplanowane weekendowe imprezy z pewnością przyda wam się świeża dawka basowego brzmienia. Ci, którzy lubią tzw. UK sound, nie będą zawiedzeni. Kilku zawodników reprezentujących tę scenę niedawno wydało kilka nowych produkcji, które na pewno nadadzą się na wasze playlisty. 
Znajdziecie tutaj premiery od takich producentów jak m.in. Cajama, MPH czy Axel Boy. Zapnijcie pasy!

MPH

Na pierwszy ogień poleci MPH ze swoimi dwoma nowymi utworami. To właśnie dzisiaj ukazały się od niego premiery Barrington i Bodies. Jeżeli nazywasz się fanem muzyki uk garage czy bass house, to z pewnością kojarzysz postać MPH, który podbija swoimi produkcjami undergroundową scenę muzyki basowej. Wystartował jako DJ, ale później zdecydował się spróbować produkcji i tak zaczęła się jego niesamowita kariera. Jego dwa świeże utwory na pewno trafią w gusta fanów muzyki z UK.

Posłuchaj MPH - Barrington i BodiesCajama

Kolejny gracz pochodzący z Wielkiej Brytanii postanowił wydać coś więcej niż jeden utwór. Cajama przygotował dla fanów muzyki bassline i bass house całą EP! Tracklista zawiera aż 4 utwory, które możemy nazwać prawdziwymi bangerami. Jeden z nich to współpraca z producentem kryjącym się pod aliasem Tisoki. Cajama zdążył przyzwyczaić już nas do swojego ciężkiego brzmienia i nowo wydana EP trafia do mnie na sto procent! Sprawdźcie, co przygotował Cajama na swoją Alone EP.

Posłuchaj Cajama i jego Alone EP

Axel Boy

Producent i DJ Axel Boy również nie próżnuje i wydaje swoje nowości. Spod jego ręki również wyszła nowa EP-ka, ale tym razem składają się na nią tylko dwie produkcje  Let Me Out i Tear Me Down. Znów pokazuje nam, że bardzo dobrze czuje się, tworząc muzykę bass house i dubstep. Jego fantastycznie wykręcone bass house'owe wobble bassy znakomicie sprawdzają się na naszej krajowej scenie klubowej i nie tylko. Tear Me Down trafi w gusta fanów muzyki dubstep. Sprawdzajcie!

Posłuchaj Let Me Out i Tear Me Down od Axel Boy

Qlank

Qlank dla swoich fanów przygotował jeden utwór o nazwie The 5th. Symfoniczne brzmienia w tym utworze to coś, czego chyba trudno było się spodziewać. Producent na pewno musi być z tej premiery zadowolony, gdyż produkcja została wydana w legendarnej wytwórni Spinnin Records. Co wy myślicie o tej propozycji? Sprawdzajcie Qlank i jego The 5th!

Posłuchaj Qlank  The 5th

Honey & Badger

Nadszedł czas na coś grubszego dla fanów uk vibe'u. Producent Honey & Badger przygotował EP z remiksami do swojego utworu Skandal. Pojawia się aż 5 remiksów od różnych producentów. Jesteście gotowi do solidnego tuptania nogą? Wrzucajcie na swoje sprzęty audio najnowsze remiksy do utworu od Honey & Badger  Skandal!

Posłuchaj remiksów do Skandal od Honey & Badger

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)