Impreza Stanisław Soyka Wojciech Karolak Trio odbędzie się 22 czerwca 2018 (Piątek), w klubie Blue Note Poznań. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Stanisław Soyka  Wojciech Karolak Trio

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Stanisław Soyka Wojciech Karolak Trio

22 czerwca 2018, Blue Note Poznań, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
Największe jazzowe hity w wykonaniu prawdziwych wirtuozów. Muzyka, która wprowadza w dobry nastrój.

Koncert przeniesie nas do czasów, w których to samo „Hallelujah, I just love her so” śpiewał Ray Charles, “Don’t get around much anymore” Nat King Cole, a “Come Sunday” Mahalia Jackson. Poczujemy energię, która towarzyszyła złotym latom swingu. "Ta muzyka już z górą 40 lat nie istnieje ani w eterze, ani tym bardziej w klubach tanecznych czy na scenach koncertowych, ale kiedy zaprezentowałem nasze nagrania młodym ludziom, którzy nigdy przedtem nie zetknęli się z tą muzyką, na ich twarzach pojawił się uśmiech, a także coś w rodzaju zaskoczenia. Wychodzi na to, że ta muzyka wciąż wprowadza słuchacza w dobry nastrój."

„Swing Communication” jest spotkaniem czempionów jazzowej i rythm’n’bluesowej sceny muzycznej w Polsce: Stanisława Soyki i Tria Wojciecha Karolaka w składzie: Wojciech Karolak – organy hammonda, Arek Skolik –perkusja i Tomasz Grzegorski – saksofon, w koncercie największych przebojów tego gatunku. Projekt kontynuuje wątek rozpoczęty nagraną w 2015 roku przez Stanisława Soykę oraz Roger Berg Big Band płytą "Swing Revisited".

Stanisław Soyka – wokal, Wojciech Karolak – organy Hammonda, Tomasz Grzegorski – saksofon, Arek Skolik – perkusja

Bilety:
95 zł - pierwsza pula
120 zł - druga pula

Cykl Jazz Top w Blue Note dofinansowano ze środków Miasta Poznania
#poznanwspiera
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)