Jesteśmy świadkami kolejnej świetnej kolaboracji, której jedną ze stron jest wytwórnia płytowa Steve'a Aoki'ego. Co ciekawe tym razem nie chodzi o muzykę. Dowiedz się więcej! 0 UserComments

Steve Aoki i jego wytwórnia nawiązali współpracę z Dragon Ball

Artykuł dodano: 14 grudnia 2021, godz. 11:44
Odsłony: 818x
Jesteśmy świadkami kolejnej świetnej kolaboracji, której jedną ze stron jest wytwórnia płytowa Steve'a Aoki'ego. Co ciekawe tym razem nie chodzi o muzykę. Dowiedz się więcej!


Dragon Ball x Dim Mak - gdy świat mangi łączy się z EDM

Na scenie muzyki elektronicznej odbyło się już wiele głośnych współprac. Chociaż zazwyczaj chodzi o kolaboracje dwójki producentów w związku tworzeniem nowych utworów tym razem sprawa ma się jednak trochę inaczej.

Światło dzienne ujrzała albowiem kolejna kolaboracja, lecz uczestniczy w niej tylko Steve Aoki i wytwórnia Dim Mak. Mowa bowiem o współpracy producenta z Dragon Ball.

Dragon Ball to manga stworzona przez Akirę Toriyamę. Na jej podstawie Studio Toei Animation utworzyło cztery serie anime - Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT oraz Dragon Ball Super

Seria zyskała ogromną, światową popularność, zdobywając serca milionów fanów. Jak przyznają autorzy Naruto czy One Piece przygody San Gokū stanowiły solidne podwaliny ich własnych dzieł. 

Przeczytaj też: Cztery najciekawsze sety na 44. urodziny Steve'a Aokie'ego

Steve'a Aokie'go raczej też nikomu przedstawiać nie trzeba. Amerykański DJ jest autorem wielu światowych hitów jak na przykład Turbulence czy No Beef. Ten rok zakończył na 10. pozycji w prestiżowym rankingu DJ Mag TOP 100. Aoki jest także założycielem Dim Mak Records, która to właśnie podjęła się współpracy z Dragon Ball.

Co ciekawe nie jest to jego pierwszy kontakt ze światem Dragon Ball. Producent bowiem utworzył w 2016 playlistę, której słucha grając w grę Dragon Ball Xenoverse 2.

Dragon Ball: Xenoverse 2 - Steve Aoki Mix

Dragon Ball x Dim Mak - wspólny merch

Tym razem współpraca dotyczyć ma rzeczy bardziej materialnych niż muzyka. W obieg ruszyła bowiem ruszyła seria ubrań łącząca Steve'a z Dragon Ball. Jest to zdecydowanie nie lada gratka dla fanów zarówno muzyki elektronicznej jak i anime.

Ubrania prezentują się bardzo dobrze. Cechują je raczej wielobarwność i typowy dla anime styl graficzny. Całość znajdziecie już teraz na stronie sklepu wytwórni Dim Mak.

Kolekcja Dim Mak x Dragon Ball już dostępna

Olly James w godzinnym secie dla Rave Culture
Gorgon City udostępnili nagranie z występu w The Warehouse Project
Alison Wonderland prezentuje pierwszy solowy singiel w 2021 roku

Zdjęcie: RUKES.com
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)