Kolejni artyści zaczynają nowy rok z przytupem. Steve Aoki i Shaquille O'Neal prezentują wspólny singiel z gatunku electro house. Posłuchaj Welcome To The Playhouse! 0 UserComments

Steve Aoki i Shaquille O'Neal zapraszają do wspólnego 'Domu Zabaw'

Artykuł dodano: 10 stycznia, godz. 10:08
Odsłony: 514x
Kolejni artyści zaczynają nowy rok z przytupem. Steve Aoki i Shaquille O'Neal prezentują wspólny singiel z gatunku electro house. Posłuchaj Welcome To The Playhouse!


Pare słów o Steve i Shaq'u

Japońsko-amerykański DJ, Steve Aoki ma za sobą w pełni satysfakcjonujący rok. W 2022 wchodzi z jeszcze większym przytupem - tym razem ze wsparciem Shaquille O'Neal, znanym również jako DJ Diesel

Shaq jest DJ-em już od kilku lat. Świetny koszykarz zadebiutował jako DJ Diesel w 2015 roku za sprawą miksu na platformie SoundCloud, a jeszcze w tym samym roku wystąpił na TomorrowWorld, tym samym zapowiadając swoje wkroczenie w świat muzyki.

Jednym słowem Shaquille to wielobranżowiec, który kolejny raz umacnia swoje stanowisko. W latach 90' wydał cztery albumy rapowe, gościł w przeboju Fu-Schnickensa What’s Up Doc? (Can We Rock?), a nawet dyrygował Boston Pops Orchestra w 2010 roku, grając dla Celtics.

Sprawdź także:  Alok i Steve Aoki po raz kolejny łączą siły

Steve Aoki jest bez wątpienia jednym z najlepiej rozpoznawalnych artystów w świecie EDM, zaczynajac od wydań w Spinnin Records czy Ultra Music, zdobywając tym samym wiele ciekawych kolaboracji czy występów na imprezach takich jak Tomorrowland, Ultra Music Festival i wiele innych.

Jednym z jego pierwszych sukcesów były utwory Boneless, czy Turbulence z Laidback Luke oraz Lil Jonem. Obecnie zajmuje się swoją własną wytwórnią o nazwie Dim Mak, w której to właśnie wydano utwór Welcome To The Playhouse.

Steve Aoki - Boneless, posłuchaj


Welcome to the Partyhouse - jak wykonawcy oceniają swoją współpracę?

Nie jest to pierwsza współpraca, którą nawiązali Shaq i Steve Aoki. Wszystko zaczęło się od tego, gdy Diesel zaprosił Aokiego do występu na inauguracyjnym festiwalu Shaq's Fun House w 2018 roku wraz z gwiazdorskim składem z Diplo, A-Trakiem i Carnage

W 2020 roku ich ścieżki znów się połączyły, kiedy Dim Mak wydał Ultimate - utwór Shaq'a i Riot Tena, z udziałem T-Wayne'a. W 2022 roku ich portfolio powiększyło się o numer Welcome To The Playhouse, które w pełni odzwierciedla styl, w jakim tworzy Steve Aoki, który idealnie komponuje się z mocnym wokalem Shaquille O'Neal.

Wieloletnia znajomość Shaquille i Steve'a koniecznie musiała zakończyć się wspólnym wydaniem, sami artyści wspominają, ze była to przez nich wyczekiwana chwila. Sprawdźmy co o współpracy mówi Steve Aoki:

Shaq i ja od jakiegoś czasu chcieliśmy współpracować przy utworze, ale dopiero gdy pewnego dnia przyszedł do Aoki’s Playhouse, w końcu znaleźliśmy inspirację do naszej współpracy, wskoczyliśmy do studia i utwór się ułożył. Ten sam rodzaj zabawy jest przenoszony również na oprawę graficzną i wideo, i jestem bardzo podekscytowany tym, że tym wydawnictwem rozpoczynam nowy rok. - mówi Aoki
Głos zabrał również sam Shaquille, który w następujący sposób wypowiada się na temat współpracy nad singlem:
Praca ze Stevem nad Welcome to the Playhouse była super, w jego studio chodziliśmy tam i z powrotem przez wiele godzin, aż w końcu wyszło nam jedno z moich ulubionych wydawnictw Diesela. Witajcie w Playhouse!
Tak udany początek roku to mało powiedziane! Pozostaje nam wyczekiwać kolejnych nowości, jakie przygotują dla nas DJ Diesel oraz Steve Aoki. Po wydaniu Welcome To The Playhouse możemy się domyślać, ze to nie ostatni news jaki usłyszymy na temat współpracy owych artystów. Tymczasem zapraszam poniżej do przesłuchania nowego singla! 

Steve Aoki x Dj Diesel - Welcome To The Playhouse


Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)