Steve Aoki i Timmy Trumpet wydali swój kolejny wspólny utwór. Czy przebije wcześniejsze „Tarantino”? Słuchamy kawałka „The Whistle”! 0 UserComments

Steve Aoki i Timmy Trumpet znów łączą siły. Słuchamy świeżo wydanego utworu „The Whistle”

Artykuł dodano: 8 sierpnia, godz. 09:39
Odsłony: 250x
Steve Aoki i Timmy Trumpet wydali kolejny wspólny utwór. Czy przebije wcześniejsze Tarantino? Słuchamy kawałka The Whistle!


Steve Aoki i Timmy Trumpet znów razem w studio

Słyszeliście kiedyś o artyście, który jest miłośnikiem rzucania ciastem w publikę na swoich koncertach? Jeśli jeszcze nie wiecie o kim mowa, to przedstawiam Wam Steve'a Aokiego! Jest to amerykański producent muzyczny tworzący electro house, dubstep i progressive house, a także od 1996 roku właściciel popularnej wytwórni Dim Mak Records oraz wybitny DJ, który jest aktywny muzycznie aż od 1999 roku. Steve Aoki współpracował z wieloma znanymi artystami, takimi jak LMFAO, Kid Cudi, Afrojack, Dimitri Vegas & Like Mike, a nawet koreański zespół BTS, nie zapominając o Timmym Trumpecie, o którym także jest dzisiaj mowa. 

Timmy, a właściwie Timothy Jude Smith, to pochodzący z Australii DJ i producent muzyczny, który swoje utwory wydawał w jednych z najpopularniejszych wytwórni muzyki elektronicznej, np. Monstercat czy Ministry Of Sound. Oboje artystów przy swoim nowym wydaniu współpracowali jeszcze z jednym muzykiem, a dokładniej DJ Aligatorem. 

Timmy Trumpet i Steve Aoki już nie pierwszy raz mieli okazję ze sobą współpracować. Mają już za sobą dwa wspólne single, a w nich utwór Tarantino oficjalnie udostępniony w 2020 roku oraz Hava z 2019 wydany nakładem Ultra Records z udziałem Dr. Phunka.

Teraz do kolekcji możemy dopisać również kawałek The Whistle, co w dosłownym tłumaczeniu znaczy "gwizdek". Tytuł utworu (jak dopiero się przekonacie!) w pełni odzwierciedla jego zamysł. Utwór The Whistle z pewnością zadowoli fanów dość szybkich brzmień, ponieważ Timmy Trumpet, Steve Aoki i DJ Aligator stworzyli hardstyle'owy hit, który na ten moment dołączą do ich kolekcji cięższych i szybkich brzmień. Jak oceniacie kawałek The Whistle? Podzielcie się z nami swoją opinią! 

Steve Aoki, Timmy Trumpet, DJ Aligator - The Whistle

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)