Impreza Strawberry Night 29092012 Black Horse Club odbędzie się 29 września 2012 (Sobota), w klubie Black Horse Kielce. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Strawberry Night  29092012  Black Horse Club

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Strawberry Night 29092012 Black Horse Club

29 września 2012, Black Horse Kielce, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
W najbliższą sobotę 29 września serdecznie zapraszamy na imprezę STRAWBERRY NIGHT, podczas której z wielką pompą będziemy żegnać lato.
Po raz ostatni tego roku odpłyniemy w klimatach letnich szaleństw, a to dzięki muzycznemu klimatowi najgorętszych beach-clubs oraz niezwykle aromatycznym
i orzeźwiającym koktajlom ze świeżych owoców w mocno promocyjnych cenach. Oczywiście soczyste truskawki wystąpią w roli głównej, a truskawkowe koktajle serwowane przez naszych barmanów będą się prezentować w sposób zjawiskowy dzięki niezwykle oryginalnym sposobom ich dekoracji.
Jak w każdą sobotę, drogie Panie będziecie mieć okazję bawić się na najgorętszej imprezie w Kielcach, podczas której będzie towarzyszyć Wam szampańska zabawa (do każdej rezerwacji loży butelka szampana gratis !).
Cudowna mieszanka: świeżych truskawek i szampana to symbol wyżyn przyjemności i dobrego smaku, źródło klimatu miłości, w którym zanurzycie się podczas eventu Strawberry Night.
Cudowne działanie tej wyjątkowej mieszanki zagwarantuje magiczny nastrój
i pozwoli romantycznie spędzić Wam wieczór. Wasze ciała falujące w rytmach namiętności i pożądania zostaną rozgrzane do czerwoności, by już za chwilę ugasić pożar Waszych namiętności orzeźwiającymi koktajlami ze świeżych owoców, będących przemiłym wspomnieniem letnich szaleństw. Nikogo nie zdziwi widok pitego szampana z truskawkami z Waszych pępków czy Was tańczących na blacie popijających truskawkowe Daiquiri.
Nasz DJ zagra dla Was najlepszą muzę w mieście. Zatopi Was w oceanie letnich klimatów i porwie do tanecznego szaleństwa starannie wyselekcjonowanymi bitami światowych hitów. Tego wieczoru, jak w każdą sobotę w BHC rządzi płeć piękna !!!Do 22 Panie na wysokich obcasach mają zagwarantowany wstęp do klubu za free !!!

Black Horse Club to miejsce dla wymagających ludzi, którzy chcą spędzić czas na dobrej zabawie w komfortowych warunkach.Doors open: 21.00
Wstęp: Panie/Panowie 10PLN – Panie na wysokich obcasach do 22:00 wejście free !
Promocje na drinki ze świeżych owoców i kamikaze !!!Dla wszystkich posiadających rezerwację loży
butelka szampana absolutnie za FREE !!!
Rezerwacje +48 795 540 490
BLACK HORSE CLUB
ul. Sienkiewicza 78 25-501 Kielce
+48 795 540 490 tel/fax: 41 343 34 53
email: [email protected]
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)