Już jutro rozpoczyna się największa impreza EDM-owa w Polsce! Zagrają na niej najpopularniejsze gwiazdy muzyki elektronicznej z całego świata! Dzisiaj wymienimy artystów, na których występ czekamy! 0 UserComments

Sunrise Festival 2022. Na występy tych gwiazd czekamy najbardziej!

Artykuł dodano: 21 lipca, godz. 16:45
Odsłony: 661x
Już jutro rozpoczyna się największa impreza EDM-owa w Polsce! Zagrają na niej najpopularniejsze gwiazdy muzyki elektronicznej z całego świata, a tych naprawdę topowych jest bardzo dużo. Dzisiaj wymienimy sobie artystów, na których występ czekamy ze zniecierpliwieniem! Przekonajcie się, o kogo nam chodzi!


Legendarne tchnienie polskiego giganta

Sunrise Festival 2022 to bezapelacyjnie największy i najlepszy event dotyczący muzyki elektronicznej w Polsce. Nigdzie indziej w Polsce nie usłyszymy takich gwiazd jak ALOK, Alesso czy Marshmello. Jest jednak pewna grupa DJ-ów i producentów, na których występ czekamy jak na zbawienie. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że polscy słuchacze EDM-u skupiają się na gatunku pokroju minimal, trance, house czy progressive.

Mimo że sam przedstawiam młodszą grupę odbiorców, to z chęcią słucham utworów elektronicznych z przełomu lat 90. czy 2000. Największą gwiazdą, z którą kojarzą mi się właśnie ten okres w muzyce jest na pewno Eric Prydz. Artysta, przez którego pokochałem muzykę elektroniczną, tą tradycyjną, jak i rozwijającą się na tle ostatnich lat. To właśnie on będzie jedną z największych gwiazd niedzielnego wieczoru, a nawet i całego Sunrise'u i to na jego set czekamy najbardziej.

Carl Cox to legenda muzyki house oraz minimal techno. Niespełna 60-letni Brytyjczyk zdaje się być wiecznie młody, bo jego muzyka nigdy się nie starzeje. Jest nadal jedną z najbardziej pożądanych gwiazd muzyki elektronicznej na świecie, a poprzeć to można jego tegorocznymi występami podczas Kappa FuturFestival czy Ultra Miami. Wraz ze swoimi znajomymi, czyli np. Andrea Olivą czy duetem Sasha & John Digweed zawojuje on scenę Black podczas piątkowego wieczoru!

Jednym z najbardziej tajemniczych występów podczas Sunrise Festival 2022 należeć będzie do Garetha Emery'ego. Brytyjski producent w przeszłości wielokrotnie pojawiał się w naszym kraju, a już w ten piątek wystąpi on ze specjalnym gościem na scenie Blue razem z największymi gwiazdami gatunku trance na świecie. Tożsamość jego pomocnika nie została jeszcze ujawniona, a wszystko okaże się już 23 lipca!

Na koniec wspomnień o legendach nie może zabraknąć jednego z najważniejszych headlinerów tegorocznego Sunrise Festival. David Guetta to ikona muzyki elektronicznej, która przez wiele lat dawała nam mnóstwo powód, by uznać go za jednego z najważniejszych producentów w historii muzyki EDM. Mimo że na przestrzeni lat brzmienie jego utworów nieco się zmieniło, to i tak pamiętam jego legendarne hity z lat 2008-2015. To on bezapelacyjnie jest jedną z największych niespodzianek kołobrzeskiej imprezy, mimo że został zapowiedziany jako jeden z pierwszych. Future rave nadchodzi!

Przypomnijmy sobie występ Erica Prydza z Tomorrowland 2018


Dwóch najciekawszych debiutantów

Jedną z najciekawszych nowości na tegorocznej edycji Sunrise Festival jest bassowy takeover sceny Silver, na której pojawią się Xilent, Modestep, Borgore, duet Yellow Claw oraz jeden z najbardziej pożądanych DJ-ów grających dubstep  NGHTMRE. Naszym zdaniem to właśnie on zrobi jedno z największych show podczas tej odsłony imprezy. Tyler jest gwiazdą na skalę światową, a swoimi występami zachwycał publiczność w prawie każdym zakątku świata. Kultura bassowa w Polsce na przestrzeni ostatnich lat znacznie się powiększyła. A co za tym idzie? Duża grupa ludzi bawiąca się pod sceną Silver w tę niedzielę!

Ostatni artysta, o którym chciałbym wspomnieć w ramach najciekawszych występów na Sunrise Festival 2022, jest jednym z największych odkryć w muzyce techno ostatnich lat. Reinier Zonneveld to przedstawiciel gatunków acid oraz techno, który po raz pierwszy zagra swój koncert w Polsce właśnie w Kołobrzegu. Pikanterii całemu przedsięwzięciu dodaje fakt, że Holender zagra tzw. live set z wszystkimi potrzebnymi dla niego instrumentami. Na pewno usłyszymy kooperackę z Hi-LO, a gdyby nie fakt, że Panowie grają w różne dni, to prawdopodobnie pojawiliby się razem na jednej scenie. Imagine that!

Występ Reiniera Zonnevelda będzie jednym z najciekawszych na tegorocznym SNRS


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)