Długo wyczekiwany powrót Swedish House Mafii do BBC Radio 1 już za nami. Sprawdźmy, co oferuje najnowszy „Essential Mix”. 0 UserComments

Swedish House Mafia ponownie w „BBC Radio 1 Essential Mix” prosto z Ushuaia Ibiza - posłuchaj

Artykuł dodano: 8 sierpnia, godz. 13:47
Odsłony: 326x
Długo wyczekiwany powrót Swedish House Mafii do BBC Radio 1 już za zami. Sprawdźmy, co oferuje najnowszy Essential Mix.


Powrót SHM na antenę BBC Radio 1

Swedish House Mafia zaznaczają swój powrót do BBC Radio 1 Essential Mix z występem nagranym na żywo z Ushuaia Ibiza wcześniej w lipcu. Swedish House Mafia, czy to razem, czy osobno, robili Essential Mix w Radio 1 przez całą swoją karierę, w tym momencie będąc weteranami tej serii.

Przeczytaj także: Fred again.. zagrał 3-godzinny set ze Swedish House Mafią i nie tylko! [WIDEO]

Jeszcze w 2010 roku weszli na antenę ze swoim setem na żywo z Creamfields, a wraz z biegiem czasu i rosnącym zainteresowaniem społeczności wokół tria liczba udostępnionych publicznie mixów zaczęła stale rosnąć. Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angello również mieli swoje solowe momenty w świetle reflektorów na pokładach Essential Mix, ale to właśnie na powrót składu Swedish House Mafia jako trio czekali fani najbardziej.
To znaczy dla nas cały świat! I pozwólcie, że powiemy wam dlaczego, Radio1 i „Essential Mix” ukształtowały oblicze muzyki tanecznej, od pierwszego dnia słuchaliśmy radia i słuchaliśmy występów DJ-ów i elektroniki, a później siedzieliśmy tam w każdy weekend, aby usłyszeć naszą własną muzykę, która nas zainspirowała i zmotywowała do realizacji własnych marzeń. Robiliśmy „Essential Mix” przez całą naszą karierę i to wspaniałe uczucie być znowu na antenie z ludźmi, których kochamy! Wielkie dzięki dla całej ekipy za to, że mogliśmy to nagrać na Ibizie i zaprosić was do naszego świata!
Mix wypełniony jest zarówno starymi hymnami, takimi jak Greyhound i Kidsos, jak i nowymi wydaniami z albumu Paradise Again, np. Can U Feel It, Redlight, Time czy Calling On. Kończąc składankę mega mashupem Don't You Worry Child vs For You vs Save The World, można zdać sobie sprawę, że ten Essential Mix zawiera w sobie wszystkie etapy rozwoju Swedish House Mafii oraz repertuar godny każdego większego festiwalu. Pełną tracklistę mixu znajdziecie pod linkiem tutaj. Aby być na bieżąco z najnowszymi newsami ze świata EDM, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Swedish House Mafia – BBC Radio 1 Essential Mix

Sprawdź także

„Do It To It” w wersji Habstrakta. Najlepszy bass house'owy remix tego roku?
Jakich wtyczek i sprzętu używa Nicky Romero w studiu? Znamy odpowiedzi!
Kygo pracuje nad nowym albumem. Co o nim wiemy?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)