Cosmic Gate już w najbliższą sobotę pojawią się w naszym kraju i zagrają jako główne gwiazdy Godskitchen we Wrocławiu, tuż przed ich występem mamy premierę najnowszego klipu do „Calm Down”, wydanego.. 23 UserComments

Świeże klipy: Cosmic Gate, Andy Moor, Aly, Fila i Shah

Artykuł dodano: 31 października 2012, godz. 10:20
Odsłony: 8291x
Cosmic Gate już w najbliższą sobotę pojawią się w naszym kraju i zagrają jako główne gwiazdy Godskitchen we Wrocławiu, tuż przed ich występem mamy premierę najnowszego klipu do „Calm Down”, wydanego w Black Hole.
W odpowiedzi na video propozycję Kosmitów wytwórnia Armada proponuje dwa inne klipy z ostatniej chwili – najnowszy Andy Moor prosto z UK oraz efekt współpracy egipskiego duetu Aly & Fila z niemieckim producentem Rogerem Shahem. Nie będziemy wnikać w wartwę wizualną tych trzech produkcji, w warstwie muzycznej uderza przede wszystkim to, jak bardzo są do siebie podobne!Delikatne, wręcz popowe brzmienie, niemal identycznie śpiewające trzy wokalistki, wyśpiewujące melodie na pierwszy rzut ucha niewiele się od siebie różniące. Aż trudno w to uwierzyć, jeśli się pamięta, że każdy z tych artystów jeszcze 2-3 lata temu reprezentował inne brzmienie. Co tutaj jest nie tak? Pierwsze, co przychodzi na myśl (poza samym brzmieniem, które można lubić lub nie) to fakt, że po prostu melodie tu są zbyt słabe – nie wyróżniają się z tłumu, jak choćby „In & Out of Love”  czy „Concrete Angel”. Najbardziej wyrazisty jest tu chyba numer Aly & Fila z Shahem. A może wszystko tu jest OK i lubicie się relaksować przy takich klimatach?

Co to w ogóle jest za gatunek muzyczny Waszym zdaniem?


Light dream pop trancy dance? :) Jak byście to nazwali?

Cosmic Gate & Emma Hewitt - Calm Down (Official Music Video)


Andy Moor feat. Sue McLaren - Trespass (Official Music Video)


Aly & Fila meets Roger Shah feat Adrina Thorpe - Perfect Love (Official Music Video)
Komentarze
 • dj_bolo31 października 2012, godz. 09:42
  Jak już jesteśmy przy teledyskach to nie można zapomnieć o ubiegłotygodniowej premierze. Czuję, że klip trafi także do naszych mainstreamowych stacji TV. Fantastyczny numer, jakby sprzed 20 lat - Tensnake feat. Syron - Mainline
  Tensnake featuring Syron - Mainline (Official Video)
 • Marcin Żyski31 października 2012, godz. 09:57
  ha! dj_bolo o tym miał być osobny tekst - lata 90. pełną gębą! :) Technotronic, Snap, Marky Mark i nie tylko :)
 • Qtek31 października 2012, godz. 10:27
  Po wielokroć wolę muzę jaką zapodał bolo niż tą bliżej niezdefiniowaną w artykule.
 • UcieX31 października 2012, godz. 10:28
  Teledysk Kosmitów totalnie nieudolny. Chyba chcieli stworzyć jakieś artystyczne piękno, ale że Armada ma dwie lewe ręce to wyszła nudna ciapka.
  Drugi lepszy, bo można sobie pomarzyć o gorących wyspach, ale też wieje nudą.
  Trzeci najciekawszy, oddający klimat Ibizy.

  Muzycznie nudno.
 • Lilu00731 października 2012, godz. 10:30
  Najlepszy Perfect Love, usłyszałam ten kawałek 2 tygodnie temu w szwedzkim radio i od tej pory go męczę na kompie ;]
  Jak nazwać taką muzykę? Myślę, że ona została stworzona z myślą o graniu ich w radio albo do jazdy samochodem, bo jakoś nie widzę tego na evencie..Ja bym się zanudziła.. nie wiem czy użycie określenia komercyjny pop - trance byłoby dobre??
 • Jerycho198831 października 2012, godz. 11:10
  Według mnie wszystkie wyżej wymienione kawałki są po prostu beznadziejne ;) Teledyski natomiast w stylu Armady.... Trochę dziwi mnie, że Egipcjanie których audycja jest moim zdaniem jedną z lepszych zrobili taki hmmm ośmielę się powiedzieć słaby utwór - może to dlatego, że współpracowali z Rogerem? Niemniej gdybym miał coś wybrać z powyższych to raczej bym nic nie wybrał ;)
 • artinho31 października 2012, godz. 12:16
  Tensnake zawsze na propsie! :)
 • FuDiTraNceBOY31 października 2012, godz. 13:18
  Dj_bolo świetność !!! ;)
 • machal31 października 2012, godz. 13:19
  Perfect Love to mój osobisty nieoficjalny hit lata na każdym party czy to w terenie czy u mnie musiało lecieć chociaż raz niewymagające skupienia lekkie brzmienie samo wpadające do ucha i to wystarczyło ;)
 • Rof6931 października 2012, godz. 17:56
  Tensnake! Nawet tych z artykułu nie ruszyłem :P
 • maciejinox8531 października 2012, godz. 18:55
  Aly & Fila meets Roger Shah feat Adrina Thorpe - Perfect Love - slucham od wakacji CUDO !
  Andy Moor feat. Sue McLaren - Trespass :)
 • chudy5d31 października 2012, godz. 19:28
  C_21: nie wiem jaki inni, ale ja mam niezły ubaw czytając teksty w stylu "Taki jest dzisiaj i taki będzie trance w przyszłości. Komu się nie podoba może siedzieć w swoim undergroundzie i produkcjach sprzed 329634 lat."... Nie pierwszy raz takie coś widzę podpisane Twoim nickiem.
 • KennY1031 października 2012, godz. 21:38
  Jako fan duetu z Egiptu oraz Shaha stwierdzam, że ten kawałek jest średni tak jak i pozostała dwójka. Ja takie kawałki nazywam Ballad's Trance. :)
 • damian94091531 października 2012, godz. 23:04
  Może po prostu pop-trance :)
  Nie mam nic do takiej muzyki. Przyjemna w odbiorze, z przyjemnymi wokalami, raczej do odprężenia niż do poskakania. Jednak są to utwory nie wnoszące nic nowego i prawdopodobnie nikt o nich nie będzie pamiętał za kilka miesięcy.
 • Marcin Żyski31 października 2012, godz. 23:12
  no i fajnie, odprężmy się :)))
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (23)