Za niespełna dwa tygodnia w Nowy Rok wchodzić będziemy między innymi przy dźwiękach Marcusa Schossowa, podczas I Love New Year w Hali Stulecia we Wrocławiu. Już wiemy, jakich dwóch nut na pewno... 16 UserComments

Świeże nuty od Schossowa

Artykuł dodano: 20 grudnia 2011, godz. 11:34
Odsłony: 4506x
Za niespełna dwa tygodnie w Nowy Rok wchodzić będziemy między innymi przy dźwiękach Marcusa Schossowa, podczas I Love New Year w Hali Stulecia we Wrocławiu. Już wiemy, jakich dwóch nut na pewno posłuchamy w sylwestra.

To raczej mało prawdopodobne, by jedna z gwiazd imprezy czyli Szwed Marcus Schossow miała nie zaprezentować nam swoich dwóch najnowszych produkcji. Jednego autorskiego numeru i jednego remiksu.Zacznijmy od własnej kompozycji „Las Vegas” - to prawdziwy eventowy niszczyciel w stylu Marcusa. W końcu Schossow był jednym z pierwszych, który bez wahania mieszał housowe i trancowe motywy, wszystko w jednym celu – by każdy numer dosłownie kipiał energią. Mocy tu na pewno nie brakuje.

Marcus Schossow - Las Vegas (Original Mix)


Remiks dla Paula Oakenfolda zaczyna się niemal identycznym basem, jednak cała reszta jest bardziej delikatna, zgodnie z klimatem utworu Oaky'ego, który jest raczej melancholijną propozycją. Ale tylko do pewnego momentu, kiedy to Schossow przypomina sobie o swoich skłonnościach do mieszania wszystkiego z wszystkim, i do dodawania pieprzu do każdej potrawy. Jedno jest pewne – Schossow nie zamierza zmieniać swoich muzycznych preferencji, jeżeli uwielbialiście jego sztody do tej pory, nadal będziecie szaleć bez opamiętania na jego setach, nawet jeśli będzie serwował tylko własne produkcje.


Paul Oakenfold ft. Tamra - Sleep (Marcus Schossow Remix)Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (16)