Tomorrowland Winter to najnowszy wynalazek organizatorów znanego festiwalu EDM-owego w Belgii. Zimowa wersja eventu została zapowiedziana już w 2018 roku! 0 UserComments

Tak prezentuje się pełen line-up Tomorrowland Winter 2022!

Artykuł dodano: 4 marca, godz. 14:49
Odsłony: 1100x
Tomorrowland Winter to nowy wynalazek organizatorów znanego festiwalu EDM-owego w Belgii. Zimowa wersja eventu została zapowiedziana już w 2018 roku, a rok później oficjalnie odbyła się jego pierwsza edycja. Minęły trzy lata od tego typu przedsięwzięcia, ale wreszcie francuscy fani i nie tylko będą mieli okazję posłuchać swoich ulubionych DJ-ów na żywo i w dodatku w tak pięknej scenerii! Kto wystąpi podczas Tomorrowland Winter 2022? Sprawdźmy!


Kiedyś TomorrowWorld, teraz Tomorrowland Winter

W przeszłości mieliśmy do czynienia z paroma festiwalami pod nazwą Tomorrowland, a chodzi tutaj o amerykański TomorrowWorld oraz brazylijską wersję Krainy Jutra. Niestety eventy te nie zdobyły tak wielkiej popularności, jak i również nie przetrwały próby czasu. W Stanach imprezę tę zorganizowano trzy razy, natomiast w Brazylii tylko dwa razy. 

W przypadku wersji zimowej jest trochę inaczej. Dlaczego? Zapowiedziany w 2018 roku kolejny wariant belgijskiego festiwalu miał stać się zupełnie nowym przeżyciem dla fanów z całego świata, a jak to wyszło w praktyce?
Pierwsza oficjalna edycja Tomorrowland Winter odbyła się w dniach od 13 do 15 marca 2019 roku, a DJ-ami, którzy tam wystąpili byli np. DJ Snake, Armin van Buuren czy Martin Garrix. Jak się okazało, impreza stała się sukcesem i wszystko wskazywało na to, że festiwal będzie kontynuowany przez wiele lat. 

Niestety z powodu epidemii koronawirusa nie było mowy o zorganizowaniu festiwalu nawet zimą. Odwołano edycje na lata 2020-2021, ale w końcu się doczekaliśmy. W dniach od 19 do 26 marca, czyli za około dwa tygodnie rozpocznie się druga edycja Tomorrowland Winter i właśnie dzisiaj dowiedzieliśmy się, kto wystąpi podczas tej wspaniałej imprezy! Sprawdźmy kogo w tym roku zobaczymy na Tomorrowlandzie we francuskich Alpach!

Obejrzyj set Armina van Buurena z pierwszej edycji Tomorrowland Winter


2022 rokiem festiwalowych gigantów

Rok 2022 to definitywnie czas powrotu EDM-owych festiwali do życia. Wcześniej była mowa o Parookaville, Sunrise Festival w Kołobrzegu, Ultra w Miami oraz Europie, a teraz do tego składu dołącza także Tomorrowland Winter, do którego agencja ID&T zorganizowała bardzo solidną ekipę. Mam jednak pewne wątpliwości. Mimo że line-up Tomorrowland w Belgii był monstrualny, to nie należał do jednego z najlepszych w historii. Czy w tym przypadku będzie podobnie?

Line-up Tomorrowland Winter 2022 wygląda na naprawdę potężny, ale czy chodzi tutaj o ilość, czy jakość? Przyjrzyjmy się mu trochę bliżej. 

Pozwólcie, że wymienię najciekawsze postacie, które pojawią się właśnie na tym evencie, a są nimi: Afrojack, Armin van Buuren, Charlotte de Witte, Dimitri Vegas & Like Mike, Enrico Sangiuliano, Kungs, Lost Frequencies, Martin Solveig, Mike Williams, Paul Kalkbrenner, Steve Aoki, Sunnery James & Ryan Marciano czy Vintage Culture.

Znanych postaci ze świata EDM-u w tym line-upie jest znacznie więcej, a ja wymieniłem tylko te bardziej znane pseudonimy. Szczerze mówiąc, myślałem, że będzie to wyglądać gorzej, ale muszę przyznać, że to zestawienie wygląda naprawdę przyzwoicie i mogę zagwarantować tym, którzy wybierają się na ten festiwal, że nie będą zawiedzeni.

Sprawdź, jak wygląda cały line-up Tomorrowland Winter 2022

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)