Myślę, że większość fanów muzyki trance ucieszyła się na wiadomość, że w końcu po tylu latach na scenie ukazał się wspólny numer tych dwóch gwiazd w swoim gatunku. Posłuchajmy „Forever & Always”! 0 UserComments

Takiego połączenia nikt się nie spodziewał! Armin van Buuren i Gareth Emery w „Forever & Always”

Artykuł dodano: 12 sierpnia, godz. 14:58
Odsłony: 4302x
Myślę, że większość fanów muzyki trance ucieszyła się na wiadomość, że w końcu po tylu latach na scenie ukazał się wspólny numer tych dwóch gwiazd w swoim gatunku. Do produkcji Forever & Always zaprosili powracającego z przerwy Adama Younga, będącego założycielem znanego projektu Owl City. Sprawdźmy, jak prezentuje się ich najnowsza współpraca!


Współpraca starych znajomych

Oprócz Armina van Buurena i Garetha Emery'ego w produkcji Forever & Always uczestniczył także Adam Young z projektu Owl City. Został on założony w 2007 roku i przez całe piętnaście lat funkcjonowania na scenie Amerykanin jest jedynym członkiem Miasta Sów. W swoim dorobku muzycznym ma takie hity jak Fireflies czy Good Time, które trafiły do pierwszej dziesiątki listy Billboard Hot 100 na przestrzeni lat 2009-2012. Według krytyków Young nigdy nie tworzył ambitnej muzyki, lecz dla przeciętnych Kowalskich wydawała się ona bardzo przyjemna i też jestem tego zdania. Średnia ocen jego najpopularniejszego albumu wynosiła w serwisie Metacritic 53/100.

Warto wspomnieć, że Adam w przeszłości współpracował już z gwiazdami muzyki elektronicznej. W 2011 roku pojawił się na piosence Armina van Buurena pt. Youtopia, a rok później u Paula van Dyka w ramach projektu Eternity. Ostatnią jego gościnką u artysty EDM był utwór Orjana Nilsena pt. In the Air, który umieścił na swoim drugim albumie studyjnym o nazwie No Saint Out Of Me. Jak Owl City prezentuje się po takiej przerwie w obecności gwiazd elektroniki? Przekonajmy się!

Tę piosenkę powinien kojarzyć każdy! Posłuchaj Fireflies od Owl City!

Powiew nostalgii

Przejdźmy od razu do rzeczy, Forever & Always to utwór, który zadebiutował podczas występu Armina van Buurena na Ultra Miami 2022, zamykając jego set. Później zrobił to również Gareth Emery, który postanowił puścić ów track w czasie Luminosity Beach Festival. Nie mieliśmy niestety okazji usłyszeć Adama na żywo w tym kawałku, lecz wydaje mi się, że to wkrótce się zmieni.

Forever & Always ma w sobie elementy z gatunków trance, progressive house oraz happy hardcore. Bardzo emocjonalny tekst oraz wspaniałe wykonanie wykonalne Owl City sprawiają, że łza może się w oku zakręcić. Słuchając tej produkcji, czułem się, jakbym wrócił kilka, a nawet kilkanaście lat wstecz, a wszystko przez coraz mniej spotykany w tych czasach drop. Wszystko jest tu na swoim miejscu. Pierwsza współpraca Armina van Buurena i Garetha Emery'ego brzmi naprawdę dobrze i miejmy nadzieję, że na premierę kolejnej nie będziemy musieli czekać następnych 20 lat.

Forever & Always to nic innego jak powiew emocjonalnej nostalgii


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)