Tchami wspólnie z Martenem Horgerem postanowili połączyć swoje siły. Ich nowy utwór jest już dostępny do odsłuchania. Sprawdź! 0 UserComments

Tchami i Marten Horger prezentują wspólny singiel. Obu producentów usłyszymy w Polsce

Artykuł dodano: 19 maja, godz. 17:32
Odsłony: 290x
Tchami wspólnie z Martenem Horgerem postanowili połączyć swoje siły. Ich nowy utwór jest już dostępny do odsłuchania. Sprawdź! 


Prośba fanów spełniona i The Calling jest już w sieci

Na tę informację fani zarówno Tchamiego, jak i Martena Horgera nie czekali długo. Ich wspólny utwór, który mogliśmy usłyszeć już m.in. podczas występu Francuza na Ultra Music Festival czy Coachella, zyskał bardzo dobry odbiór wśród fanów. Połączenie brzmienia Tchamiego z Martenem Horgerem, który zyskuje na scenie muzyki elektronicznej coraz większą popularność, dało wspaniały przykład świeżego future house'u. 

Ich najnowszy utwór nazwany The Calling wydany został w wytwórni Tchamiego - Confession. I chociaż Marten Horger bardziej kojarzony jest z muzyką bass house, to nie zamyka się on tylko na jeden gatunek i potrafi tak jak w tym przypadku wspólnie stworzyć coś troszeczkę innego. Tchami na swoim Instagramie informował niedawno, że w tym roku ukaże się bardzo dużo współprac, w których bierze udział. The Calling może być początkiem dużej dawki muzyki od niego na drugą połowę 2022 roku. Chcecie więcej?


Czy są tutaj osoby chętne usłyszeć The Calling na żywo? Dla wszystkich fanów Tchamiego i Martena Horgera przypominam, że zarówno jeden, jak i drugi odwiedzą nasz kraj w tym roku! Występ Tchamiego na Sunrise Festival zaplanowano na 22 lipca i w ten sam dzień pojawi się m.in. jego kolega z Francji  Malaa. Fani Martena będą mieli możliwość zobaczenia go na festiwalu Heartbeat w Trzciance. Razem z nim 24 lipca wystąpi na jednej scenie m.in. Ben Nicky. Aby być na bieżąco ze wszystkim, zachęcam do obserwowania FTB.pl oraz naszych mediów społecznościowych!

Tchami & Martin Horger  The Calling

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)