Co robiliście w kwietniu 2008 roku? Jeden z najbardziej znanych polskich didżejów technicznych czyli Siasia tego dnia 6 lat temu cieszył się z odpalenia swojego projektu pod tytułem Dirty Stuff... 3 UserComments

Tego dnia 6 lat temu Siasia ruszył z labelem

Artykuł dodano: 14 kwietnia 2014, godz. 16:48
Odsłony: 18248x
Co robiliście w kwietniu 2008 roku? Jeden z najbardziej znanych polskich didżejów technicznych czyli Siasia tego dnia 6 lat temu cieszył się z odpalenia swojego projektu pod tytułem Dirty Stuff Records. Nie raz i dwa mogliście o jego wydawnictwach poczytać czy to w DJ MAG Polska czy na FTB.pl. Najnowsza wydana w DSR epka to rzecz od Dastina, sprawdźcie koniecznie poniżej, a w międzyczasie przeczytajcie, co Siasia ma do powiedzenia po 6 latach prowadzenia labelu:
http://www.beatport.com/release/organism-ep/1280532Siasia:

"Właśnie dziś mija 6 lat odkąd mój net-label Dirty Stuff Records zadebiutował na rynku. Dokładnie 14 kwietnia 2008r. na Juno Download pojawił się pierwszy release oznaczony numerem katalogowy DSRL001. Niespełna trzy miesiące później DSR zadebiutowało na Beatporcie, a najnowsza EPka w tej chwili oznaczona jest już numerem DSRL216! Przez te wszystkie lata przez Dirty Stuff przewinęło się setki artystów z całego świata.

Nie jestem w stanie wymienić choćby 1/10 całości, ale pojawiło się wielu znanych producentów, jak chociażby nasz rodzimy Kuba Sojka, Mihai Popoviciu z Rumuni czy Beroshima z Berlina, a także wielu, którzy ze swoją twórczością debiutowali w DSR a z czasem zaczęli wypływać na szerokie wody sceny klubowej. Nasze releasy supportowane były m.in. przez takich artystów jak: Umek, Richie Hawtin, Gayle San, Len Faki, Steve Rachmad, czy John Acquaviva.

Startując z tym projektem w 2008 nie spodziewałem się chociażby w ułamku procenta, że nabierze to takich rozmiarów i zdobędzie taki rozgłos. Życzę sobie, by kolejne lata były równie owocne, a label z każdym wydaniem, utwierdzał swoją pozycję na rynku muzycznym.
BEATPORT:

www.beatport.com/en-US/html/content/label/detail/10978/dirty_stuff_records

JUNODOWNLOAD:

www.junodownload.com/labels/Dirty+Stuff/releases

Z okazji 6 rocznicy powstania Dirty Stuff Records mam dla Was moja darmową EPkę, która ukazała się pod koniec zeszłego roku. "Northolt EP" powstało w kolaboracji z zabrzańskim producentem znanym pod pseudonimem 2PM (jak również Headbite), a autorem dwóch remixów jest Cristiano Ghas-los z Mysłowic. Darmową EPkę możecie pobrać z Soundclouda zarówno mojego jak i wytwórni Dirty Stuff. Linki znajdziecie poniżej.

Siasia & 2PM – Northolt EP (incl. Cristiano Ghas-los Remixes)

www.soundcloud.com/siasia

www.soundcloud.com/dirtystuffrec

Pozdrawiam wszystkich czytelników FTB, a na zakończenie polecam moje osobiste TOP 6 z wszystkich 6 lat i ponad 200 wydań Dirty Stuff Records:

1. Siasia - Endeavour (Dastin Remix)

Siasia - Endeavour (Dastin remix)


2. Krzysiek Augustyn - Moment

Krzysiek Augustyn - Moment / Dirty Stuff Records


3. Siasia & Oscar Burnside - Who Is 67

Oscar Burnside & Siasia - Who Is 67? / Dirty Stuff Records


4. John Lecter - Sergiala

http://www.beatport.com/track/sergiala-original-mix/1712860

5. David Dee - Enigma

http://www.beatport.com/track/enigma-original-mix/775894

6. Siasia - Huta

Siasia - Huta (Dirty Stuff Records) DSRL 022


I jeszcze małe P.S.:

Siasia - Dzwiekochlonni Mix no. 8 (14.04.2014) by Siasia


Komentarze
  • Luc Deep14 kwietnia 2014, godz. 18:49
    Siasia - Endeavour (Dastin remix) ----pompujący, techniczny, bezlitosny wał!!! Oby więcej wydawnictw w takim klimacie:):)
  • Jerycho198815 kwietnia 2014, godz. 16:45
    Pamiętam jak "męczyłem" Who Is 67?... Stary, dobry Siasia nie zawodzi. Set również nieźle miota (chociaż na siłownie go nie zabierajcie, zbyt wysublimowany na siłkę) ;)
  • Qtek16 kwietnia 2014, godz. 21:41
    Dobry secior :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)