Forum FTB.pl / ReOrder Masterclass 2 - Warsztaty produkcji muzyki Trance

Sklep, wyjazdy, bilety
klubowicz
EQulibrium 20 stycznia 2019, godz. 18:15
ReOrder headlinerem drugiej konferencji Trance w Polsce, na której nauczysz się produkcji muzyki od A do Z.
Masterclass by EQulibrium Sounds, będące pierwszą konferencją Trance w Polsce, powraca z jeszcze większym uderzeniem! Pierwsza edycja naszych stacjonarnych warsztatów produkcji muzyki elektronicznej pozwoliła na stworzenie solidnego zespołu osób, które - niezależnie od swojego poziomu - pragną rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie. Teraz i Ty możesz do niego dołączyć! Naszym wspólnym celem jest przyspieszenie Waszego muzycznego sukcesu oraz trafieniem do

🎫Bilety na "Masterclass 2":❗️

- Silver: 259zł (Bilet wstępu, wyżywienie, niespodzianka od sponsora)
- Platinium: 300zł (Bilet wstępu, wyżywienie, niespodzianka od sponsora, miejsce VIP, Producer Box, konkursy, niespodzianki)

Kup swój bilet tutaj:
https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/m[...]/


Druga edycja Masterclass odbędzie się 16 marca w Poznaniu w Andersia Hotel. Tego dnia czeka na Was wiele atrakcji i niespodzianek, z naszym headlinerem na czele - ReOrderem (Tibor Tomecko)! To właśnie autor albumu “I Am Ready” zapozna z Was z tajnikami swoich produkcji, opowie jak pracuje nad utworami i odpowie na Wasze pytania.

Jednak to nie koniec wrażeń! Kolejnym prelegentem “Masterclass 2” będzie Patryk Miś, znany jako DeepUniverse - niewidomy producent i DJ, który mimo przeciwności losu, stale rozwija swoją pasję i wiedzę w temacie produkcji muzycznej. Również on podzieli się z Wami swoim doświadczeniem!

Kolejnymi gośćmi naszego wydarzenia będą przedstawiciele Ableton Polska, którzy przedstawią naszej klasie mistrzów swoje produkty, opowiedzą o programie stworzonym przez ich firmę, a następnie poświęcą czas na Q&A z uczestnikami “Masterclass 2”.

W Poznaniu nie zabraknie z nami także firm, które wystawią dla Was swoje produkty:
• Ost Audio - wytwórnia specjalizująca się w produkcji i wydawaniu paczek dźwiękowych, założona przez Michal Ostafina, byłego członka duetu Aley & Oshay. Na swoim koncie ma 7 lat doświadczenia w gatunku Trance. Liczne sukcesy muzyczne i pasja do muzyki, przełożyły się na chęć pomocy innym. OST Audio bazuje na gatunku Trance oraz Psy-Trance. Pozostaje w ścisłej współpracy z takimi firmami jak Reveal Sound Spire, Beatport, NATIVE INSTRUMENTS, Myloops. Oferuje wysokiej jakości materiały dla producentów muzycznych, takie jak: templaty, presety, sample, swoją jakością należące do światowej czołówki. OST Audio oferuje również Co-produkcję. To coś więcej, niż tylko mix i mastering, ponieważ klient otrzymuje wysłany przez siebie wcześniej projekt, ale poprawiony technicznie, dzięki czemu może wiele się z niego nauczyć.
• DJPRO.pl - sklep internetowy z Poznania, w którym zarówno osoby zawodowo związane z tworzeniem muzyki, jak i amatorzy, znajdą idealne dla siebie rozwiązania. Na jego ofertę składa się szeroki wybór sprzętów do produkcji. Główną część asortymentu stanowi sprzęt DJ-ski. Dedykowany jest on dla zawodowców, ale także dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tą dziedziną. Dodatkowo, DJ PRO oferuje szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów i części, jak np. statywy, igły, przewody bądź gniazda. Dostępne monitory, syntezatory, kontrolery czy też instrumenty VSTi. Nagłośnienie m.in. aktywne i pasywne kolumny, subwoofery, wzmacniacze bądź specjalne zestawy głośnikowe.


Zgodnie z zapowiedziami, zawieszamy poprzeczkę znacznie wyżej! Jeżeli produkcja muzyki jest Twoją pasją i pragniesz czerpać wiedzę od profesjonalnych, a zarazem znanych i lubianych twórców, nie może Ciebie zabraknąć w Poznaniu! Bądź częścią jeszcze większej muzycznej przygody. Bądź częścią klasy przyszłych mistrzów 🔥


Czym jest Producer Box: Kompletny, wydany projekt trance z wokalem “Aley & Oshay - Found my Way” Ableton, Cubase, FL Studio. 4 projekty w stylu Trance Uplifitng dla Ableton, Cubase, FL Studio. 200 Presetów do Spire plus 20 templatów prezentujących przykładowe użycie tych presetów. Bazujące na gatunku Trance, Psy Trance, Trance Progressive. Nowe innowacyjne brzmienia jaki inspirowany najpopularniejszymi producentami tych lat: Chris Schweizer, Armin Van Buuren, Mark Sixma, The Thrillseekers, Andrew Rayel i więcej. 2 W pełni zaaranżowane projekty Psy Trance dla Ableton, Cubase, FL Studio. Wszystkie materiały zostały profesjonalnie przygotowane i opisane tak, aby każdy z łatwością mógł się z nich uczyć. Paczki zostały pobrane ponad 800 razy i nie spotkały się z ani jedną negatywną opinią. Essence of Masterclass with A.R.D.I. nagranie z pierwszej edycji warsztatów oraz 4 banki do syntezatora Access Vitus TI.


-> Masterclass 2 - Warsztaty produkcji muzyki Trance <-

❌Nagrody dla uczestników:❌🙌🏆🎗
- Ableton Live 10 Suite: NFR (wersja elektroniczna)
- Reveal Sound Spire 1.1.14 (wersja elektroniczna)
- Producer BOX (przy zakupie biletu platinium)
- Voucher z zniżką na Spire
- Voucher z 20% zniżką na kolejny "Masterclass" (dla wszystkich uczestników warsztatów).
- 1h set w audycji w Radiu Żnin dla jednej osoby
- EXTRA MILE* ;)
- Współpracujemy z wytwórnią muzyczną Phatbull, która zagwarantuje profesjonalny A&R oraz Mastering utworu, a także indywidualną relację z uczestnikami warsztatów “Masterclass” by EQulibrium Sounds🎓

Nocleg w Andersia Hotel z śniadaniem dla zainteresowanych:🛏
• 320 zł.

8-godzinne warsztaty przekażą Ci maksymalną praktyczną wiedzę. Uczymy nowocześnie. Ukończone warsztaty poświadczymy certyfikatem uczestnictwa. Teraz i Ty możesz poznać tajniki Mistrzów.📶🎹🎵🎼🎤🔊🎧🎶

Współpraca przy wydarzeniu z najlepszym: We Love Trance Club Edition

Do zobaczenia na "Masterclass 2"! :)

1 wpis

1

Imprezy promowane

ENJOY by Tom Forester

ENJOY by Tom Forester

17 grudniaPacha Poznań
This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

18 grudniaPacha Poznań
New Year's Eve 2022

New Year's Eve 2022

31 grudniaX-Demon Wrocław
A State Of Trance 1000 - Krakow

A State Of Trance 1000 - Krakow

12 marca 2022TAURON Arena Kraków
Dreamstate Europe 2022

Dreamstate Europe 2022

23 kwietnia 2022Arena Gliwice
Mamry Festival 2022

Mamry Festival 2022

29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

21 października 2022TAURON Arena Kraków

Imprezy

Piątek, 17 grudniaSobota, 18 grudniaŚroda, 22 grudniaSobota, 25 grudnia
rejestracja

...a jeśli masz już konto Zaloguj się »