Forum FTB.pl / bilet na impreze pytanie

Sklep, wyjazdy, bilety
klubowicz
subdivision 24 maja 2010, godz. 14:03
Witam, wygralem bilet w konkursie na festival 139 koło Tarnowa. Jednak nie moge jechac i mam pytanie czy moge go sprzedac? Na bilecie jest napisane "BILET PROMOCYJNY, NIE DO SPRZEDAŻY" Czy w bazie danych u organizatora beda moje dane i jezeli sprzedam komus innemu bilet to czy ten ktos wejdzie na impreze itp?

Przenoszę.- Shiver 
Trance music is an Emotion - You must Feel It
moderator
karolina_ch 24 maja 2010, godz. 14:08
Jeśli posiadasz bilet "papierkowy" to możesz go sprzedać. Informacja, że bilet jest nie do sprzedaży odnosi się do autoryzowanych punktów sprzedaży tylko po to aby nie mogli zarabiać na biletach promocyjnych. Ty natomiast możesz go sprzedać. Gorzej jeśli wygrałbyś wstęp na imprezę na zasadzie listy konkursowej, wtedy nie ma możliwości odstąpienia biletu bądź zmiany danych.
CU on the dancefloor.... ;)
klubowicz
subdivision 24 maja 2010, godz. 14:12
wielkie dzieki za szybka odpowiedz. mam bilet papierowy ale konkurs polegal na podaniu danych osobowych, wiec nie wiem czy nie bedzie ten bilet jakos sprawdzany numerem z danymi z dowodu osobistego. i jezeli bedzie to inna osoba to czy wtedy wejdzie...
Trance music is an Emotion - You must Feel It
moderator
karolina_ch 24 maja 2010, godz. 14:14
Dane osobowe były potrzebne zapewne abyś to rzeczywiście Ty mógł odebrać bilet lub żeby wiedzieli komu go wysłać. Nikt na wejściu nie będzie sprawdzał takich rzeczy. Jest to awykonalne.
CU on the dancefloor.... ;)
klubowicz
subdivision 24 maja 2010, godz. 14:16
rozumiem dzieki raz jeszcze :)
Trance music is an Emotion - You must Feel It
klubowicz
mospin 24 maja 2010, godz. 16:31
@ karolina_ch - cyt: "jeśli wygrałbyś wstęp na imprezę na zasadzie listy konkursowej, wtedy nie ma możliwości odstąpienia biletu bądź zmiany danych"

Mylisz sie... ostatnio na ASOT miałem 2 wygrane bilety na swoje nazwisko... wystarczyły 2 maile i bilet został przepisany na mojego kumpla ;) I tym mnie MSM bardzo pozytywnie zaskoczyło!
ł ó d z k i e P O J E b u s y ___ fiesta musi być!
klubowicz
ArtHouse 24 maja 2010, godz. 16:34
na niektórych biletach jest wolne miejsce na wpisanie swoich danych (imię i nazwisko) tak miałem jak wygrałem bilety na ec
klubowicz
davmix 24 maja 2010, godz. 20:30
Taa też miałem miejsce na imię i nazwisko na EC pytam się na bramce pokazać dowód do wloty?
Tylko mnie poklepał po ramieniu i się uśmiechnął :D
Above & Beyond!

8 wpisów

1