Forum FTB.pl / Trance Breath Of Autumn @ radiu Cyberstacja.fm

Archiwum imprez
VIP
DJ INOX 3 listopada 2010, godz. 13:35

Trance Breath Of Autumn  w  Radiu Cyberstaja.fm  12-14 Listopad 2010  kanał Główny!

Ogarnia Cię smutek, melancholia?
Chcesz wrócić myślami do szalonych ,zwariowanych, gorących wakacji a.d. 2010?
Chcesz sobie przypomnieć jak to się bawiłeś pod czas letnich imprez?

Bardzo dobrze trafiłeś, gdyż Radio Cyberstacja.fm wraz z Wortalem Muzycznym
FTB.pl oraz DJ Mag.pl
, przygotowali dla Was potężną dawkę Tranceowej muzyki w jak najlepszym wykonaniu i wydaniu!
Podczas tej trzydniowej imprezy usłyszycie artystów, których mieliście okazję już usłyszeć pod czas poprzednich edycji eventów tj. Trance Breath Of Spring oraz Trance Breath Of Summer, oraz DJ którzy ze swoimi specjlanymi setami przygotowanymi na ten event, zaprezentują się Wam po raz pierwszy!
Zagrają dla Was między innymi długo oczekiwany Sander Van Doorn, pojawi się ze swoim specjlanym setem również Jamaster A z Kanady, zaprezentuje się dla Was również najlepsza Tranceowa DJ’ka Claudia Cazacu czy choćby Leon Bolier i wiele więcej znakomitych artystów.
Poza tym podczas drugiego dnia eventu, tj w sobotę 13 listopada w godzinach wieczornych na czacie Radia Cyberstacja będzie zorganizowany konkurs dla najbardziej aktywnych Naszych słuchaczy, gdzie do wygrania będą wejściówki do klubu Ekwador Manieczki na imprezę Trance One która odbędzie się 27 listopada a gwiazdą wieczoru będzie Claudia Cazacu!
A jak słuchać Radia Cyberstacja.fm podczas tego eventu?

Oto bezpośredni link do wklejenia w Winampie - http://webcase.pl:8000/  lub w jakości HQ - http://cyberstacja.fm/playeraac/index.php
Mamy nadzieję, że te trzy dni Tranceowego święta odbiją się szerokim echem w Internecie i  w ten właśnie dzień będziecie razem z Nami.
Zapamiętajcie tę datę – 12 do 14 Listopada 2010, zaczynamy o godzinie 8 rano!


Partnerzy eventu:
www.ftb.pl
www.djmag.pl

klubowicz
aL13n_84_TrAnCe 3 listopada 2010, godz. 17:18
Będzie się działo :D
"Area 51"
klubowicz
damian940915 3 listopada 2010, godz. 19:04
Będzie na pewno kilka setów wartych przesłuchania. I fajnie że najważniejsi dla mnie nie grają w środku nocy tylko przed północą i fajnie że udało się zaprosić do nagrania seta takie gwiazdy jak Judge Jules i Sander.
Słucham to co lubię! Czy to komercja, czy underground najważniejszy jest mój indywidualny gust! Możecie pokazać mi dobrą muzykę, ale ja nie muszę jej polubić!
klubowicz
GDJB 3 listopada 2010, godz. 23:42
Niedziela 12:00 - 13:00 :):)
klubowicz
damian940915 12 listopada 2010, godz. 17:27
Czy ta audycja trwa, jest przerwa, czy została odwołana? Bo na kanale głównym leci Shaggy a na kanale trance lecą zdaje się pojedyncze nuty.
Słucham to co lubię! Czy to komercja, czy underground najważniejszy jest mój indywidualny gust! Możecie pokazać mi dobrą muzykę, ale ja nie muszę jej polubić!

5 wpisów

1