Forum FTB.pl / Tranceformations 2021 @ Hala Stulecia Wrocław

Imprezy
Klubowicz
deeboy 30 stycznia 2021

Tranceformations to autorski projekt agencji Euforia Festival.

Do życia powołany został w 2016 roku, od tego czasu gościł na swojej scenie plejadę gwiazd z całego świata. Potencjał tej marki ukazała ostatnia edycja, która przez wielu była porównywana do największych trance'owych imprez Europy. Jedno wiemy na pewno, razem jesteśmy w stanie dokonać rzeczy do tej pory w Polsce nieosiągalnych.


🇬🇧

Tranceformations is Euforia Festivals own project.

Since 2016 it gathered thousands of people and saw many great artists from all over the world. Last edition have shown the strength of the brand which was compared to the biggest trance events in Europe. We know that together we can achieve something that anyone in Poland done before

Zamów bilet już dziś!

Jak co roku do sprzedaży trafią, w kilku pulach, bilety w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku, które możecie nabyć na www.euforia.wlotki.pl oraz na naszej stronie www!

Standardowo będzie także dostępna wersjach biletów w formie plastikowej karty, obrandowanej motywem przewodnim aktualnej edycji Euforia Festival. Wraz z smyczką tworzą nietuzinkową pamiątkę z wizyty na naszym festiwalu!

Dopłata do wersji kolekcjonerskiej biletu to tylko 15 zł + 8 zł (koszty wysyłki).

Tej nocy zagrają dla Was:

klubowicz
AnioLL 16 września 2020, godz. 09:05
Kiedy reszta LU?? Wszystko stoi w miejscu :/
klubowicz
Siekier1st 24 listopada 2020, godz. 12:47
Z wiadomych względów pewnie impreza się nie odbędzie. Po moim zapytaniu do wlotki o to kiedy i czy wyślą bilety lub zwrócą pieniądze otrzymałem zwrotkę że ZAWIESILI DZIAŁALNOŚĆ i podobno przekazali wszystko do organizatora. Niestety na mojego maila którego wysłałem do organizatora nikt nie odpowiedział. Wyczuwam gruby wałek.
aktywny klubowicz
Bugas1 4 grudnia 2020, godz. 13:06
Bilety u nich były nadzwyczaj pewne Chciałem dzisiaj zamówić bilet na dreamstate a tu szklanka *** o blat
Bugas
klubowicz
AnioLL 22 grudnia 2020, godz. 01:45
Ciekaw jestem jakie beda losy tranceformations. Impreza 2 tygi po zakonczeniu obostrzen ktore pewnie zostana przedluzone. Odpada impreza za impreza, załamka :(

4 wpisy

1