Powrót The Chainsmokers był jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w branży EDM-owej. Akcja promująca zespołu trwa nadal, bo wielkimi krokami nadchodzi niespodziewany moment w ich karierze! 0 UserComments

The Chainsmokers wystąpią na... krawędzi kosmosu. I to nie żart!

Artykuł dodano: 21 lipca, godz. 15:23
Odsłony: 419x
Powrót na scenę The Chainsmokers był jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w branży EDM-owej ostatnich lat. Album So Far So Good został przyjęty naprawdę przyzwoicie, a takie utwory jak np. High zdobyły już prawie 80 milionów odsłuchań na Spotify. Akcja promująca odrodzenie zespołu wciąż trwa, bo wielkimi krokami nadchodzi niespodziewany moment w karierze The Chainsmokers. O co chodzi? Sprawdźmy to!


The Chainsmokers na krawędzi kosmosu!

W świecie muzyki, a przede wszystkim sferze DJ-skiej, nie ma rzeczy niemożliwych. Widzieliśmy już występy w Alpach, na szczytach wieżowców, a teraz będzie mogli oglądać pierwszy w historii występ EDM-owych artystów, którzy zostaną wysłani do stratosfery. Dokładnie tak, The Chainsmokers będą pierwszymi gwiazdami muzyki elektronicznej, którzy swój występ zagrają w przestworzach aż 20 kilometrów nad Ziemią. Wszystko rozegra się w specjalnej kapsule przyczepionej do balona stratosferycznego.

World View Enterprises to prywatna amerykańska firma zajmująca się badaniem kosmosu. To właśnie przedstawiciele tej spółki postanowili, że to Drew Taggart i Alex Pall wyruszą na EDM-owy podbój kosmosu. Nie jest to jednak pierwszy taki przypadek, ponieważ w 2019 roku podobną rzecz zrobił włoski astronauta  Luca Parmitano. Jest pewna zasadnicza różnica pomiędzy występem sprzed trzech lat a tym, który obejrzymy i usłyszymy za jakiś czas. Włoch nie jest z zawodu DJ-em ani producentem, a Amerykanie będą pierwszymi takimi osobami w swoim fachu, które znajdą się tak wysoko nad Ziemią i zagrają tam koncert.

Ryan Hartman, czyli CEO World View Enterprises, określił ową misję jako poszerzanie horyzontów artystów nie tylko ze świata muzyki EDM-owej. Firma sama zaproponowała duetowi The Chainsmokers takowy występ, wierząc, że jest to krok w przód, jeśli chodzi o nowe sposoby promowania nie tylko swojej muzyki, ale i persony w mediach. Amerykański duet sam odniósł się do tej sytuacji w tych słowach:

Zawsze marzyliśmy o podboju kosmosu i jesteśmy podekscytowani współpracą z firmą World View. To będzie niesamowite doświadczenie. Wierzymy, że widok Ziemi i kosmosu z tej wysokości zainspiruje nas do podwyższenia standardów naszej kreatywności względem nadchodzących projektów. 

Niestety wszystko wymaga czasów, a przede wszystkim odpowiednich przygotowań. Występ ten planowany jest na rok 2024. Całe przedsięwzięcie będzie relacjonowane na żywo na całym świecie, także na pewno usłyszymy o tym w naszych rodzimych wiadomościach. The Chainsmokers pojawią się niebawem na końcu świata i jeszcze dalej!

W tym utworze The Chainsmokers byli wysoko, a będą jeszcze wyżej!


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)