Duet The Chainsmokers właśnie wydał nowy utwór. Czy będzie to ich kolejny hit? Sprawdźmy singiel „Time Bomb”! 0 UserComments

The Chainsmokers z kolejnym wydaniem. Słuchamy premierowego utworu „Time Bomb”

Artykuł dodano: 22 lipca, godz. 12:24
Odsłony: 299x
Duet The Chainsmokers właśnie wydał nowy utwór. Czy będzie to ich kolejny hit? Sprawdźmy singiel Time Bomb!


Historia duetu The Chainsmokers 

The Chainsmokers to amerykański duet muzyczny powstały w 2012 roku w Nowym Jorku, składający się z dwóch artystów: Andrew Taggarta (ur. w 1989 roku) i Alexa Palla (ur. w 1985 roku). Grupa powstała jako duet tworzący elektroniczną muzykę taneczną. W 2012 roku podpisali kontrakt z wytwórnią 4AM. Ich pierwszy singiel, #SELFIE, został wydany 28 stycznia 2014 roku nakładem wytwórni Dim Mak Records i szybko zyskał popularność.

Okres 2016-2017 był przełomowym czasem dla artystów pod względem wydań najpopularniejszych utworów jak do tej pory. Tamtego roku usłyszeliśmy singiel Closer z gościnnym udziałem piosenkarki Halsey. W 2017 roku duet wydał utwory Paris, Something Just Like This nagrany wspólnie z brytyjskim zespołem Coldplay oraz The One, które znajdują się na debiutanckim studyjnym albumie pt. Memories... Do Not Open. The Chainsmokers mają oficjalnie poświadczoną sprzedaż ponad 50 milionów singli i około 5 milionów albumów w samych Stanach Zjednoczonych.

Na początku 2020 roku zespół The Chainsmokers poinformował swoich fanów w mediach społecznościowych o dłuższej przerwie. Przyczyną były intensywne prace nad czwartym albumem studyjnym So Far So Good, który ukazał się nakładem Disruptor i Columbia Records. Swój oficjalny powrót ogłosili dopiero 13 stycznia 2022 roku - dokładnie wtedy, gdy wydali czwarty studyjny album. Dziś - tj 22.07 - "bracia" The Chainsmokers wypuścili nowy singiel pod tytułem Time Bomb. Już po pierwszych kilku sekundach można usłyszeć, że singiel wyróżnia się na tle poprzednio wydawanych kompozycji. 

Może się wydawać, ze artyści próbują wprowadzić swoich słuchaczy w szybko kończący się summer vibe. W świeżo wydanym Time Bomb nie znajdziemy elektryzujących dźwięków i mocnego dropa, a sam utwór jest utrzymany w raczej spokojnej tonacji, mimo tych faktów można śmiało powiedzieć, że jest to utwór, który od razu wpada w ucho. Nie oszczędzono także klimatycznych wokali, które automatycznie kojarzą się z duetem The Chainsmokers. A Wy jak oceniacie Time Bomb? Zapraszam do przesłuchania!

The Chainsmokers - Time Bomb

Sprawdź także:

Debiutancki numer Swedish House Mafii skończył 12 lat
Above & Beyond prezentują 16. część kompilacji „Anjunabeats”.
The Chainsmokers wystąpią na... krawędzi kosmosu. I to nie żart!
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)