"Było ślicznie! Starzy bywalcy z dziećmi kolejna historia się tworzy a szacunek pozostaje" - to jeden z komentarzy po afterparty z Miqro w roli głównej. 0 UserComments

The Other Side of The Sun - Wasze wrażenia?

Artykuł dodano: 26 lipca 2021, godz. 13:01
Odsłony: 1673x
"Było ślicznie! Starzy bywalcy z dziećmi kolejna historia się tworzy a szacunek pozostaje" - to jeden z komentarzy po afterparty z Miqro w roli głównej.

Chciałoby się napisać - kolejnym, Sunrise'owym afterze, ale jak wiadomo w tym roku znów zabrakło Sunrise Festival. Nie zabrakło natomiast świetnej zabawy w Kołobrzegu przez cały lipcowy weekend - ze zwględu na pandemiczne ograniczenia w mniejszym gronie i pod inną nazwą. 

The Other Side of The Sun przeszło do historii, jak napisali MDT na Facebooku Sunrise Festival: "??????????????  ??????  ??  ????????????????????? <3 ???? ????ł?? ??????????????ł?? ?????????????????? ????ł???? ??????????´????, ?????????????? ?? ????ł????´???? ???? ????????????! ??????????, ??˙?? ?????????? ????????????? ?????????? ????????????, ?????????????? ??????˙ ?????????? ???????????????????? ?????? ???? ????. ???????????????? #?????????????????????????????? ?? ????????????ł???? ????????! ?? ?????????? ??????????????????? ??????? ????????????! ????  ????????????????????". 

Po dwóch nocach imprezy przyszedł czas na after, który wypadł fantastycznie: "????  ????ł??  ??????´  ??????????????????! ???????????????????? #???????????????????? ???????????????? ??????????´????ł?? ???? ???????? ??????????! ?????? ??????????????????´????, ????˙ ???? ?????????? ???????? ??????? ????ł????????. ??????´???????? ???????????? ????ł???? ?????? MIQRO ?? ???????? ??????´????, ??????´?????? ???????? ?????? ?????????? ?????????? ???????????? ?????????????´?????? ?? ?????????????? ???????????????????????????????? ???????????? ??????????".

Wam też się tak bardzo podobało? Byliście na kołobrzeskim lotnisku, przyległym do Osiedla Podczele? Kto wypadł najlepiej? Jak się bawiliście? 

Dajcie znać!Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)