Impreza This Place W Colyn odbędzie się 19 lutego 2022 (Sobota), w klubie Nowa Rezydencja Kraków. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 This Place W Colyn

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

This Place W Colyn

19 lutego 2022, Nowa Rezydencja Kraków, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
Znacie nas, lubimy pojawiać się znienacka i zapraszać Was na zaskakujące wydarzenia.
Jako this.place łączymy w całość różne elementy: twórców, publiczność, dźwięki, światła i scenerie. Budujemy w ten sposób wielowarstwowe wydarzenia. To coś więcej, niż zwykłe imprezy.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
COLYN też lubi budować i łączyć. Uwiódł świat muzyki elektronicznej swoim stylem, który pełny jest przenikających się tekstur, morfujących syntez dźwięków, szybujących groove’ów i zaraźliwych repetycji.
Można odnieść wrażenie, że jest na scenie nowy, ale tak naprawdę ma za sobą 9 lat przepełnionych samodoskonaleniem i totalnym oddaniem pasji.
Czas ten został świetnie wykorzystany, a jego wydawnictwa ‘Amor’ i ‘Resolve’ nie przeszły bez echa. Pierwsi zauważyli go Tale of Us, zapraszając do swojego labelu ‘Afterlife’.
Dalej poszło już gładko, a swoją aprobatę, podziw i wsparcie okazali: Mind Against, Joris Voorn, Kölsch, Rüfüs Du Sol, Fideles, Solomun, Adriatique, Damian Lazarus, Stephan Bodzin, a także wiele innych znamienitych nazwisk.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Jeśli już łapiecie klimat, to zapraszamy Was na wyjątkowy experience do Teatru im. J. Słowackiego, którego wnętrza wypełnimy niespotykaną tam dotąd mieszanką światła, dźwięku i energii.

Skład tej nocy uzupełnią ulubieni przez nas weterani, których zabralibyśmy ze sobą nawet na księżyc:
LEON | dyrektor artystyczny Audioriver Festivalu, człowiek o niespożytej muzycznej dociekliwości, chłonnym uchu i zawsze ciekawej selekcji.
SINCZ | reprezentant stolicy, który debiutował w legendarnej Piekarni, aż został finalistą Burn Residency Mix Off i poleciał na Ibizę, trenować pod okiem Carla Coxa.
ROGER | krakowski DJ, który występował za deckami wszędzie, gdzie tańczyło się dobrze - w Roentgenie, NoBarze, Cieniu, Prozaku, Klatce i wreszcie - Nowej Rezydencji.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
LINE-UP
COLYN (Afterlife)
Leon (Audioriver)
Sincz (Renaissance)
Roger (Nowa Rezydencja)
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

BILETY
I pula 89 zł
II pula 109 zł
III pula 129 zł
W dniu imprezy: 150 zł

Dostępne są także bilety VIP, dające open bar oraz dostęp do zamkniętej strefy.
BILETY VIP
I pula 349 zł
II pula 399 zł
W dniu imprezy: 450 zł

KONIEC PRZEDSPRZEDAŻY
Przedsprzedaż online trwa do 18 lutego do 23:59 lub do wyprzedania biletów.

AKREDYTACJE MEDIA/FOTO
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: [email protected]
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)