Tijs Michiel Verwest do 2008 roku czarował miłośników muzyki trance jako 'producent' oraz DJ. Mamy dla Was informację, która niewątpliwie zelektryzuje wszystkich fanów poczynań Holendra. 38 UserComments

Tiesto 'najlepszym trancowym DJ-em'?

Artykuł dodano: 11 lutego 2016, godz. 11:11
Odsłony: 6457x
Zdobyłem już Waszą uwagę? No to mogę przekazać Wam właściwą wiadomość. Strona Winter Music Conference podała nominacje do 31. międzynarodowych nagród muzyki dance (International Dance Music Awards). Na głosy internautów czekają twórcy najlepszych utworów, teledysków, a także wytwórnie, organizacje eventowe, radia internetowe oraz firmy tworzące oprogramowania i sprzęty dla muzyków.
Oczywiście, nie zabrakło również osobnych kategorii dla DJ-ów. Musimy przyznać, że największym szokiem jest dla nas pozycja "Best Trance DJ", w której obok Armina van Buurena, Markusa Schulza czy duetu Aly & Fila pojawił się... zgadliście - Tiesto.

Oprócz tego, Holender został nominowany w sześciu innych kategoriach. Jednak to nie on będzie miał najwięcej szans na zdobycie jakiejkolwiek statuetki. 11 nominacji otrzymali Skrillex i Diplo (za osobne prace, a także za wspólny projekt Jack Ü), Armin chwali się nawet 14-oma, w tym za... słuchawki, których używa.

Do najlepszych festiwali 2015 roku zaliczono m.in. Tomorrowland, Ultra Music Festival w Miami, Creamfields, Coachella oraz Burning Man. Głosowanie będzie trwało do 2 marca 2016 roku.

Pełny spis nominowanych znajdziecie na stronie: http://wintermusicconference.com/events/idmas.

Kilka przykładowych kategorii, zwróćcie uwagę na nową 'Best EDM/Pop DJ':

Best Global DJ

Armin van Buuren
Avicii
Calvin Harris
Carl Cox
Diplo
Hardwell
Martin Garrix
Oliver Heldens
Tiesto

Best EDM/Pop DJ

Avicii
Calvin Harris
David Guetta
Diplo
DJ Snake
Kaskade
Skrillex
Steve Aoki
ZeddBest Trance DJ

Above & Beyond
Aly & Fila
Andrew Rayel
Armin van Buuren
David Gravell
Ferry Corsten
Markus Schulz
Paul van Dyk
Tiesto

Best Techno/Tech House DJ

Carl Cox
Carl Craig
Dense & Pika
Kevin Saunderson
KiNK
Loco Dice
Maceo Plex
Nicole Moudaber
UMEKCzy na tej liście znaleźliście coś, co Was zaskoczyło, pozytywnie lub negatywnie? Czekamy na Wasze opinie!

Komentarze
 • Rafał Marzec11 lutego 2016, godz. 13:55
  Lista tworzona pod debili Mamy tu największy chłam
 • Mateusz Kała11 lutego 2016, godz. 14:10
  Trancowym ?? ja was błagam.....wam sie chyba Explorer zawiesił na roku 2004-2005....
 • Przemek Drozdowski11 lutego 2016, godz. 14:17
  Był*
 • Mateusz Pellowski11 lutego 2016, godz. 14:18
  Hahahahaha pogrlatulowac tylko
 • monikadjpl3011 lutego 2016, godz. 17:43
  Napiszę tak : po co ta spinka ??? Spuszczacie się patrząc na zestawienie dj-ów i kategorie .
  Ludzie ...to Ameryka . Inne gusta inni słuchacze. Pojęcie o prawdziwym transie mają tam takie , jakie im pokazują na tamtejszych eventach dj-e którzy tam grają . A zapowiadani na plakatach jako najlepsi dj-e transowi z Europy (ATB , Tiesto , Armin Van Buuren - innych nie wymienię ) - grają muzę dostosowaną do wymogów tamtejszej publiki...

  A od Pana Tiesto powinna się tu większość szanownych Państwa odpierniczyć . Po tym co zrobił dla muzyki trance może sobie robić teraz wszystko . On w odróżnieniu od Armina odciął się z dnia na dzień od Trance i powiedział że szuka nowych brzmień w USA i ...pieniędzy :-) W odróżnieniu od Armina który się miota na lewo i prawo i chciałby zaspokoić wszystkich i wmówić tej europejskiej widowni że to co nagrywa teraz to taki super nowy trendy trance tylko trochę inny :-)
  Reasumując : jaki kraj , takie nominacje i takie kategorie...
 • Luc Deep11 lutego 2016, godz. 18:17
  Pomijając mnóstwo bzdurnych nominacji, cieszy jedna, w końcu zauważona słuszność: kategoria Best EDM/Pop DJ i jej nominacje:)
 • Adwell11 lutego 2016, godz. 23:38
  A później, że się ludzie kierują tym zestawieniem, tak jak zestawieniem DJ Mag. Co roku to samo, aby brakuje Hazela w kategorii najlepszy wydany utwór HS. :D :D <br>@Luc Depp tak, tylko, że nie wszyscy są w niej właśnie, chodzi mi o tych, którzy są w innych kategoriach. :)
  Co do Armina; haczy o edm i to bardzo, coś próbuje tworzyć transowego, ale jakoś to nie wychodzi, natomiast transowo zagrać jeszcze zagra, ale zależy to od sytuacji/imprezy na której gra. Zresztą, gdyby wrócił do tego co grał i tworzył w pierwszych latach drugiego tysiąclecia, to czy byłby tak popularny, rozpoznawalny jak teraz? Czy miałby tournee eventów z cyklu ASOT, na których w mniejszym czy większym stopniu można liczyć na trance ? Ciężko stwierdzić to, ale jestem raczej pewny tego, że zszedłby na dalszy plan, a do tego nie można dopuścić, bo jak wiadomo kasa leci, może nie tak duża jak dla niego, co dla Lewisa, Armady itd. Także, żyjemy w czasach gonitwy za kasą,a muzyka niestety schodzi na dalszy plan.
 • batman3014 lutego 2016, godz. 11:51
  Kiedyś może,na pewno nie teraz!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (38)