Legendarny holenderski producent dołożył swoje pięć groszy do twórczości basowego projektu SLANDER. Jak tym razem spisała się dawna gwiazda muzyki trance? Sprawdź! 0 UserComments

Tiesto prezentuje nowy remix dla duetu SLANDER

Artykuł dodano: 13 grudnia 2021, godz. 22:01
Odsłony: 1353x
Legendarny holenderski producent dołożył swoje pięć groszy do twórczości basowego projektu SLANDER. Jak tym razem spisała się dawna gwiazda muzyki trance? Sprawdź!


Love Is Gone - wersja akustyczna większym hitem od oryginału?

W muzyce rzadko zdarza się, żeby wersja akustyczna przebiła wyświetleniami i odtworzeniami oryginał. Tak stało się w przypadku piosenki amerykańskiego duetu producentów pod nazwą SLANDER pt. Love Is Gone stworzonej razem z wokalistą - Dylanem Matthew.

Wszystko przez dobrze nam znaną aplikację mobilną TikTok, na której wokalna postać utworu zdobyła wielką rozpoznawalność. Wystarczy spojrzeć tylko na statystyki filmów; wersja akustyczna - 126 milionów wyświetleń, oryginał - 16 milionów wyświetleń.

Przeczytaj też: Martin Garrix i Matisse & Sadko prezentują kolejną wspólną kolaborację

Przypomnijmy, że track otrzymał już remiksy od takich gwiazd jak ALOK, R3HAB, Armin van Buuren czy Kaskade, a teraz do tego grona dołączyła jeszcze kolejna legenda - Tiesto. Jak 52-latek poradził sobie w produkcji swojej wersji hitu od duetu SLANDER?

Posłuchaj wersji akustycznej piosenki Love Is Gone


Love Is Gone w odsłonie progressive to coś czego potrzebowaliśmy

Ostatnio słyszy się głosy mówiące o tym, że Tiesto lata świetności ma już dawno za sobą. Tymczasem ostatnie hity holenderskiego producenta jakimi są The Business oraz Don't Be Shy pochodzą z lat 2020 i 2021 i posiadają odpowiednio 162 oraz 123 milionów wyświetleń... na samym YouTube, z czego ten drugi utwór zdobył ową liczbę odsłuchań w czasie zaledwie czterech miesięcy. To co hejterzy? Tiesto się skończył czy odrodził na nowo?

A propos najnowszej produkcji 52-latka, czyli remiksu do Love Is Gone. Jest ona na jak najlepszej drodze, żeby również zdobyć dużą rozpoznawalność. Niestety nie chodzi tutaj o rozgłośnie radiowe tylko bardziej o festiwale muzyczne, ponieważ utwór ten zalicza się swoim stylem do kompozycji granych na głównych scenach najznamienitszych EDM'owych przedsięwzięć na całym świecie.

Nic dziwnego, że Tiesto po raz pierwszy zagrał owy remiks podczas swojego koncertu w mieście, które nigdy nie śpi czyli w Las Vegas (21 października w Resort World, dwa dni później na EDC).

Najnowsza produkcja Tijsa przypomina nam trochę remiks od naszych rodaków - Skytecha oraz duetu DJ KUBA & Neitan do piosenki Don't Be Shy jego autorstwa. Czyżby Holender wziął przykład z DJ-ów z naszego podwórka i powrócił do brzmień progressive / big room? Dajcie znać co myślicie o najnowszym tworze legendarnego producenta!

Posłuchaj Love Is Gone spod ręki legendarnego Tiesto

Sprawdź także:

Armin van Buuren wybrał 100 najlepszych trance'owych produkcji 2021 roku
Faithless i David Guetta to połączenie, o które nikt nie pytał, ale każdy potrzebował
Hity EDM 2021 - te utwory definiują ostatnie 12 miesięcy

Zdjęcie: RUKES.com
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)