Można powiedzieć, że to było kwestią czasu. Można też przypuszczać, że w najbliższych miesiącach i latach Tiesto zaprezentuje nam kolaboracje z wszystkimi ważnymi postaciami electro-housowej sceny. 21 UserComments

Tijs tym razem z Gartnerem

Artykuł dodano: 2 kwietnia 2012, godz. 10:30
Odsłony: 5494x
Można powiedzieć, że to było kwestią czasu. Można też przypuszczać, że w najbliższych miesiącach i latach Tiesto zaprezentuje nam kolaboracje z wszystkimi ważnymi postaciami electro-housowej sceny. Tym razem padło na Gartnera.
„Jestem wielkim fanem Wolfganga od lat. Jeżeli chodzi o producentów, jest tylko kilku tak bardzo utalentowanych jak on, dlatego zawsze myślałem o tym, żeby wreszie zrobić z nim coś wpólnie. Bardzo się cieszę z tego, jak ostatecznie wypadł nasz track – usłyszycie tutaj oba nasze indywidualne style, ale razem udało się stworzyć coś naprawdę specjalnego! To była łatwa decyzja, żeby z tego numeru zrobić flagową propozycję mojej nowej kompilacji „Club Life Volume Two Miami”.Sprawdźcie preview poniżej, czy faktycznie dwie gwiazdy klubowej sceny stworzyły coś wyjątkowego czy to po prostu kolejny, modny electro-housowy numer? Na wokalu Luciana, tekst bardzo „imprezowy” o tym, że „do nas należy noc”. Trafia to do Was?

Tiësto & Wolfgang Gartner - We Own The Night ft. Luciana (Preview Clip - Out April 6!)
Komentarze
 • qbas_81123 kwietnia 2012, godz. 08:39
  No ni ch..uja co się dzieje z tym didżejem :D Tidżejs wróć
 • xyf paweł3 kwietnia 2012, godz. 13:06
  Nędza!!!! Wstyd, nigdy bym nie pomyślał ze Tiesto mógłby w takim łajnie palce maczac:/ . Ale tak jak ktoś powyżej mądrze powiedział, stary Tiesto już nigdy nie wróci. Jego nowe Club Lify to straszna wiocha, aż żal.
 • Guton3 kwietnia 2012, godz. 16:11
  Nie no przekąs ... hahahahahahhahahahaha
 • corratec12 kwietnia 2012, godz. 00:27
  Przyznam się szczerze że to co tu czytam to tylko woła o pomste do Boga... Jeśli nie masz pojęcia czym kształtuje sie Maximal , nowe trendy w muzyce klubowej to lepiej nic nie pisać... za chwile wszyscy zobaczycie że Armin, Ferry czy inni trancowi DJ'je idą w tym kierunku.... bo publiczność i jej ucho + mózg potrzebuje coraz to większej "śruby". Jak czytam wstyd to mogę tylko napisać że mi jest wstyd że taki komentarz czytam. Ale forum rządzi się swoimi prawami i tyle.

  nawiasem mówiąc ciekawe czego ludzie gdy słyszą ten numer stojąc pod sceną , kiedy sam Tijs go gra mają dreszcze na całym ciele? ciekawe dlaczego włączają go zaraz po przyjściu do domu... ?

  Oczywiście o gustach się nie dyskutuje i tego nie robie - ale nie piszmy że ten numer czy inny choćby płyty Club Live vol.2 Miami to wstyd ! miłej nocki
 • Arczibald12 kwietnia 2012, godz. 19:12
  takie nie to w pi*** nie to w oko -.-
 • komandos1120 czerwca 2012, godz. 18:31
  za***isty kawaleczek;p Tiesto rzadzi:)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (21)