Impreza Time 2 Play Pres Your Mamas Friend Showcase odbędzie się 11 maja 2012 (Piątek), w klubie Willa Na Barskiej Warszawa. Start imprezy: godz. 21:00. .
1 Time 2 Play Pres Your Mamas Friend Showcase

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Time 2 Play Pres Your Mamas Friend Showcase

11 maja 2012, Willa Na Barskiej Warszawa, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Wiosna w pelni lato coraz blizej wiec czas na wielka domowke! Time 2 Play pres. Your Mama's Friend


Your Mama's Friend to nowopowstaly projekt kulturalny Marcina Czubali, bedacy rowniez wytwornia plytowa. Label kladzie nacisk na wydawanie nowoczesnego house'u oraz kultywuje forme plyty winylowej. Do tej pory z wytwornia kojarzeni sa tacy artysci jak Viadrina, Chmara Winter, Resketch,a takze Coat Of Arms, Jozif, Mr.Statik czy KRL.


11 Maja bedzie okazje specjalna, gdyz ukaze sie kolejna plyta na YMF, tym razem autorstwa brytyjskiego producenta, znanego pod psedonimem Resketch. Singiel o tajemniczym tytule "Bounced in Binary" to balansowanie miedzy uk house'em, garagem oraz disco z charakterystymi dla artysty aranzami i kolazami melodii. Z tej okazji postanowilismy ugoscic naszego artyste w niecodziennej miejscowsce jaka jest Willa na Barskiej. Warto dodac, ze bedzie to jego pierwsza wizyta w Warszawie,a wystapia rowniez Marcin Czubala, Piotr Bejnar oraz warszawska ekipa Adam Bekett, Kaj, Tika Milano i Pysh.Dostępne dla Was będą dwa bary, o które odpowiednio zadba znany i lubiany bar restauracyjny Karmnik. W ich ofercie, którą specjalnie przygotują na to wydarzenie każdy znajdzie coś dla siebie.
Od 21 będzie otwarty już ogród, gdzie będzie można się spotkać ze znajomymi przy barze i coś przekąsić.
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (1)
  • mcdj87
Komentarze
Komentarze (0)