R3HAB nie przestaje nas zaskakiwać. K-pop, bigroom czy slap house, w każdym gatunku odnajduje się on idealnie, jednak jak jest w przypadku jego nowego kawałka z legendą australijskiego EDM? 0 UserComments

Timmy Trumpet i R3HAB połączyli siły w „Turn The Lights Down Low”

Artykuł dodano: 13 maja, godz. 15:54
Odsłony: 238x
R3HAB nie przestaje nas zaskakiwać. K-pop, bigroom czy slap house, w każdym gatunku odnajduje się on idealnie, jednak jak jest w przypadku jego nowego kawałka z legendą australijskiego EDM?


Przyjaźń po fachu przepisem na udaną relację

Muzyka łączy nie tylko odbiorców. Timmy Trumpet i R3HAB znają się od niespełna dekady, a obecnie są przyjaciółmi po fachu, co potwierdzają ich wspólne kawałki czy liczne wspólne działania na różnego rodzaju wydarzeniach. Jeden z instrumentem jako znakiem rozpoznawczym, drugi z bardzo dużą sympatią ze strony polskiej społeczności zdają się idealnie uzupełniać w życiu poza sceną, lecz w muzyce wychodzi im to również nadzwyczaj dobrze.

Przeczytaj także: R3HAB wyprodukował remiks do nowego hitu „Freaky Deaky”. Tym razem nie slap house

Bliźniaczo podobne poprzednie wydania artystów spotkały się z dość dużym zainteresowaniem ze strony społeczności, a na scenach festiwali odnalazły się świetnie. Czy Turn The Lights Down Low dorówna swoim poprzednikom?

Zgaście światła, włączcie teledysk

Turn The Lights Down Low niemal w pełni korzysta ze sprawdzonych schematów i całokształt określiłbym jako przejście psytrance'u w świat mainstreamu. Refren bez wątpienia kojarzy się z Timmim i jego energicznym brzmieniem, jednak samego R3HABA zbytnio tutaj nie słychać. Sam kawałek jest bliźniaczo podobny do swojego poprzednika, 911, który okazał się światowym hitem, jednak obecnie nie sądzę, aby Turn The Lights Down Low odbiło się większym echem. 

W teledysku oprócz największych światowych scen możemy też zaobserwować nagrania zrealizowane podczas występów R3HABA w Polsce, wobec których zainteresowanie po odwołaniu zeszłych koncertów artysty ze względu na problem z transportem było ogromne. Aby nie przegapić najnowszych wydań R3HABA, zaobserwuj nas na Facebooku.

Timmy Trumpet x R3HAB - Turn The Lights Down Low, posłuchaj

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)