Nadszedł moment kiedy możemy powiedzieć, że największy Tomorrowland to już historia. Za sobą mamy trzy weekendy pełne EDM-owych gatunków. Sprawdźmy, które sety z minionego weekendu są już dostępne! 0 UserComments

Tomorrowland 2022, Weekend 3. Posłuchaj 20 setów z festiwalu!

Artykuł dodano: 1 sierpnia, godz. 15:57
Odsłony: 706x
Nadszedł moment, kiedy możemy powiedzieć, że największy Tomorrowland to już historia. Za sobą mamy trzy weekendy pełne różnorakich EDM-owych gatunków. Ostatnie dni eventu obfitowały w prawdziwe niespodzianki, a moim zadaniem będzie Wam to wszystko przybliżyć. Sprawdźmy, które sety z minionego weekendu są już dostępne!


Duża dawka EDM-owych emocji!

Na wstępie chciałbym odnieść się do poprzednich materiałów związanych z festiwalem Tomorrowland. Przez minione dwa weekendy widzieliśmy parę znakomitych występów, jednakże były to nieautoryzowane przez zespół menadżerski materiały na YouTube. Wiążę się to z tym, że wszystkie sety z imprezy, które zostały wstawione przez przeciętnych Kowalskich" zostały bezpowrotnie usunięte. Władze przedsięwzięcia zezwalają tylko artystom i sobie samym na wstawianie oficjalnych zapisów. Sprawą pozbycia się nielegalnych materiałów ze strony zajęła się firma WEAREONE.WORLD.

Okazuje się, że jednak nic straconego, ponieważ wszystkie sety są nadal dostępne w wersji audio na takich platformach jak Mixcloud czy Soundcloud. Warto wspomnieć, że za jakiś czas na oficjalnym kanale Tomorrowland powinny pojawić się zapisy praktycznie z każdego setu. Podobnie będzie w przypadku tych bardziej znanych artystów. Myślę również, że analogiczną inicjatywę wykaże STMPD RCRDS, gdzie prawdopodobnie pojawiają się koncerty gwiazd wytwórni, a w tym występ b2b naszego rodaka Blindersa i duetu TV Noise.

Przeczytaj też: Trzy powody, dlaczego powinniście odwiedzić Goldhill Festival 2022

Niezawodnymi odnośnie trzeciego weekendu okazali się być użytkownicy serwisu Mixcloud, a mianowicie kanały CreateRadio oraz ElectroDanceMusic. W sumie zamieścili około dwudziestu setów z ostatnich dni Tomorrowlandu. W tym przypadku nie musimy się obawiać o prawa autorskie, ponieważ mamy do czynienia z inną platformą, a przede wszystkim chodzi tylko o źródło audio. Nadal dostępne są tam występy z pierwszych dwóch weekendów i nie wygląda na to, że miałyby stamtąd zniknąć.

Przechodząc do rzeczy  trzeci weekend Tomorrowlandu były prawdziwą gratką dla fanów muzyki EDM. Na Mixcloud pojawiły się już występy Borisa Brejchy, Afrojacka i wielu innych wspaniałych artystów. Wszystkie dostępne sety znajdziecie w tym miejscu i gwarantujemy, że nie znikną one tak samo, jak te sprzed tygodnia. Teraz proponuję się zrelaksować i wejść w sfery muzyki elektronicznej.

Dimitri Vegas & Like Mike @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Afrojack @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Kolsch @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Lucas & Steve @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Martin Solveig & Kungs @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Oliver Heldens @Tomorrowland 2022, Weekend 3


ACRAZE @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Hardwell @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Boris Brejcha @Tomorrowland 2022, Weekend 3


B Jones @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Paul Kalkbrenner @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Tiesto @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Topic @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Yellow Claw @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Amelie Lens @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Blinders & TV Noise @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Brooks & Julian Jordan @Tomorrowland 2022, Weekend 3


DubVision & Matisse & Sadko @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Justin Mylo & Pontifexx @Tomorrowland 2022, Weekend 3


LOOPERS & NUZB @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Martin Garrix @Tomorrowland 2022, Weekend 3


Sprawdź także:

W marokańskiej miejscowości, gdzie kręcono „Grę o Tron”, odbędzie się elektroniczny festiwal
„Blink” od Johna Dahlbacka w wersji bigroom? Sprawdzamy najnowszą współpracę Dimitri Vegas & Like Mike z Bassjackers
Afrojack zaskoczył wszystkich i wydał EP-kę pod pobocznym aliasem!
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)