Czy organizatorzy festiwalu Tomorrowland szykują się do wyruszenia w nowym kierunku? Na mediach społecznościowych pojawiła się mała zapowiedź. Sprawdź! 0 UserComments

Tomorrowland będzie miał nową lokalizację! Zaskakujący kierunek

Artykuł dodano: 8 maja, godz. 07:42
Odsłony: 6542x
Czy organizatorzy festiwalu Tomorrowland szykują się do wyruszenia w nowym kierunku? Na mediach społecznościowych pojawiła się mała zapowiedź. Sprawdź! 


Ciekawa zapowiedź organizatorów Tomorrowland

Wszyscy dobrze znają festiwale spod szyldu Tomorrowland i wiedzą, że organizowane imprezy będą jednymi z najlepszych na świecie. Choć najważniejsza edycja festiwalu ma miejsce w belgijskim miasteczku Boom, to odbyło się już bardzo wiele edycji rozmieszczonych po różnych częściach świata. Ostatnio organizatorzy zamieścili na swoich mediach społecznościowych krótki dziesięciosekundowy film, na którym możemy zobaczyć pustynię, a w tle usłyszeć muzykę w stylu środkowowschodnim/arabskim. Czym zaskoczą nas organizatorzy tym razem?

Otwierające się drzwi, muzyka i pustynia zostały odebrane przez fanów jako zapowiedź imprezy spod szyldu Tomorrowland w jakiejś części Maroko. I chociaż wideo rzeczywiście przedstawia teren podobny do tego w Maroko, to co do planów organizatorów nie możemy być pewni. Z pewnością o wielu szczegółach i zamiarach dowiemy się niedługo, ponieważ nie będą nas długo trzymać w niepewności przy takim dużym zainteresowaniu. Zastanawiamy się nad kilkoma opcjami rozwiązania tej zagadki.


Jedną z opcji na pewno może być kolejna destynacja do nowej edycji festiwalu. Niecodzienne i piękne dla oka miejsca są znane już organizatorom Tomorrowland. Organizowana chociażby edycja Tomorrowland Winter w Alpach przyjęła się bardzo dobrze i okazała się dużym sukcesem. Może tym razem twórcy festiwalu zaplanowali zorganizowanie imprezy w nowym miejscu? Może będzie to Dubaj, a może Maroko?

Kolejną opcją może być zapowiedź ujawnienia tematu następnej edycji odbywającej się w Belgii. Wiemy, że The Reflection of Love jest głównym tematem od roku 2020, ale może na ten rok organizatorzy szykują jakąś dużą zmianę? Często dzieje się tak, że temat festiwalu ogłaszany jest zwiastunem w stylu dobrego kina.

Część zainteresowanych spodziewa się, że jest to zapowiedź kolejnej lokalizacji, w której odbędzie się następny przystanek z serii Tomorrowland Unite. Organizatorzy słyną już z tworzenia wydarzeń z serii Unite po całym świecie, tworząc niezapomniane miejsce do zabawy dla lokalnych festiwalowiczów i transmisję wydarzenia do sieci. O tym, co szykują organizatorzy, dowiemy się pewnie niedługo. Obserwujcie FTB.pl, aby być na bieżąco!

Tomorrowland Winter 2022 | Official Aftermovie

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)