One World Radio marki Tomorrowland nadaje już nieprzerwanie od 1000 dni. Z tej okazji zaprezentuje 16-godzinny jedyny w swoim rodzaju mega mix. Czytaj dalej. 0 UserComments

Tomorrowland One World Radio świętuje 1000 dni na antenie 16-godzinnym mega mixem

Artykuł dodano: 12 listopada 2021, godz. 14:06
Odsłony: 1390x
One World Radio marki Tomorrowland nadaje już nieprzerwanie od 1000 dni. Z tej okazji zaprezentuje 16-godzinny jedyny w swoim rodzaju mega mix. Sprawdź harmonogram.


Tomorrowland - One World Radio

Marka Tomorrowland jest już obecna na rynku od 17 lat. W 2019 roku świętowała swoje 15-lecie, z okazji którego wystartowała z nową, dotychczas niespotykaną inicjatywą. Od 18 lutego 2019 roku funkcjonuje autorska stacja radiowa festiwalu, One World Radio charakteryzująca się tym, że trwa 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Sprawdź: Wszystkie bilety na Tomorrowland Winter 2022 wyprzedane

Swoje audycje pod szyldem Tomorrowland na antenie DAB+ mają m.in. Timmy Trumpet (Full Moon), Austin Kramer (UNreleased), MORTEN (Future Friday) oraz Laidback Luke (Wayback Luke). Największą popularnością cieszy się cotygodniowa seria Friendship Mix, w ramach której największe postaci EDM prezentują 60-minutowe selekcje swojej ulubionej muzyki.

Posłuchaj mix Alesso dla One World Radio

1000 dni One World Radio

Festiwalowe radio lada moment osiągnie robiący piorunujące wrażenie kamień milowy. Dokładnie w sobotę, 13 listopada 2021, minie 1000 dni nieprzerwanej obecności One World Radio na internetowej antenie.

Zdążyliśmy przywyknąć, że każdy mniejszy lub większy jubileusz Tomorrowland świętuje z olbrzymim rozmachem w sposób maksymalnie kreatywny wywołujący olbrzymie zainteresowanie całej sceny EDM. Podobnie będzie i w tym przypadku.

Obejrzyj: Kaskade na żywo z The Golden Gate Bridge w San Francisco [video]

Jutro radio zaprezentuje 1000 największych, najbardziej rozpoznawalnych i najsłynniejszych dropów w historii elektronicznej muzyki tanecznej! Show rozpocznie się już o 8:00 czasu polskiej i będzie nieustannie trwać aż do północy stając się tym samym najprawdopodobniej najbardziej widowiskowym muzycznym mega mixem jaki kiedykolwiek miał miejsce. 

16-godzinny seans dla uszu zawierać będzie również najczęściej grane utwory w ramach One World Radio, więc z pewnością możemy spodziewać się największych hitów autorstwa nazwisk pokroju Martin Garrix, Swedish House Mafia, Tiesto, Avicii, David Guetta i Afrojack.

One World Radio na żywo


Show poprowadzi czterech stałych gospodarzy One World Radio związanych z marką Tomorrowland wieloletnimi więziami. Od 8:00 do 12:00 będzie to Camille, następne 4 godziny spędzimy z Justinem, później zmieni go Adam K, a kilkunastogodzinny maraton zakończymy wspólnie z Greg Jake'm. Do zobaczenia przed odbiornikami!

Sprawdź takżeKomentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)