NFT jest nieodłącznym elementem rynku ogólnoświatowego już od dłuższego czasu. Do tego grona należą organizatorzy festiwalu Tomorrowland, którzy przedstawili kolekcję tokenów na nadchodzącą edycję! 0 UserComments

Tomorrowland po raz kolejny da o sobie znać na rynku NFT. Co będzie do kupienia i wygrania?

Artykuł dodano: 28 czerwca, godz. 16:46
Odsłony: 482x
NFT jest nieodłącznym elementem rynku ogólnoświatowego już od dłuższego czasu. Niewymienne tokeny zostały rozpromowane w 2021 roku przez artystów i internautów ze Stanów Zjednoczonych, a temat ten został podłapany również przez DJ-ów i producentów z branży muzyki elektronicznej. Do tego grona należą także organizatorzy festiwalu Tomorrowland, którzy przedstawili kolekcję tokenów na nadchodzącą edycję!


Nadchodzi kolejna kolekcja Tomorrowland NFT

Dokładnie 15 lipca Tomorrowland rozpocznie dystrybucję drugiej kolekcji NFT. Dla posiadaczy wszystkich trzech tegorocznych odsłon organizatorzy festiwalu przygotowali coś bardzo specjalnego  Medallion of Memoria. Podczas eventu w Belgii będzie można zakupić pięć tysięcy tokenów, a pozostałe tysiąc pięćset sztuk zostanie rozdanych na terenie festiwalu przez samych organizatorów. Oznacza to, że w nowej kolekcji NFT znajdzie się aż sześć i pół tysiąca osobnych grafik przygotowanych przez artystów odpowiedzialnych za scenografię do tegorocznego festiwalu.

Co w przypadku, jeśli już wcześniej posiadamy token NFT od Tomorrowland? Dla takich osób przewidziane są specjalne benefity, czyli np. wcześniejszy dostęp do przedsprzedaży biletów i nowych kolekcji ubrań, możliwość uczestniczenia w konkursach, w których wygrać można bilety, inne tokeny NFT, a nawet możliwość posłuchania sekretnych setów  taka opcja była dostępna w czasie Tomorrowland Winter. Wtedy ów specjalny koncert zagrali Kolsch, Joris Voorn oraz Lost Frequencies.

Jest jeszcze jedna, najciekawsza opcja związana z najnowszym NFT od Tomorrowland. Posiadacz takowego tokenu będzie mógł go zatrzymać lub przepalić". Jeżeli postanowią go zostawić przy sobie, zostaną częścią najbardziej prestiżowej społeczności fanów festiwalu, co łączy się również z inną, bardzo przyjemną dogodnością, a mianowicie czekaniem za biletami. Jeśli Medallion of Memoria zostanie w twoich rękach, nigdy nie będziesz musiał stać w kolejce po wejściówki. Osoby, które przepalą swój token, zyskają wejściówkę typu Full Madness o wartości 2500 złotych.

Spot promujący drugą kolekcję Tomorrowland NFT


Czy zmierzamy w dobrą stronę?

Kilka lat temu nie myślałbym nawet, że ludzie za grafikę różniącą się od innych grafik kolorem czy ubiorem postaci będą płacić praktycznie tysiące dolarów. Kto bogatemu zabroni, ale czy kiedykolwiek ludzie zatrzymali się przy pytaniu, czy jest w ogóle opłacalne? Częścią NFT jest już Steve Aoki, Tomorrowland i inni artyści oraz organizatorzy imprez z całego świata. Nawet Martin Garrix czy Timmy Trumpet zakupili własnego awatara Bored Ape. Czym jest tak naprawdę niewymienny token? Czy to chamski sposób zarobku na kolekcjonerach, a możesz przyszłość i pokazanie wyższości nad innymi? Dajcie znać, co sądzicie o tym temacie i czy kiedykolwiek mieliście do czynienia z NFT! O tym wszystkim poinformujcie nas na naszej stronie na Facebooku!

Posiadacze tokenu NFT mogli posłuchać takiego koncertu!


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)