Przygotujcie się na prawdopodobnie największą trance-ową ucztę na naszej planecie. Warto zrezygnować z kilku wypadów do pubu na rzecz "Trance Energy 2005". Kto widział filmy lub słyszał sety z poprzednich edycji wie, 1 UserComments

Trance Energy 2005

Artykuł dodano: 29 grudnia 2004, godz. 16:28
Odsłony: 2220x

   Przygotujcie się na prawdopodobnie największą trance-ową ucztę na naszej planecie. Warto zrezygnować z kilku wypadów do pubu na rzecz "Trance Energy 2005". Kto widział filmy lub słyszał sety z poprzednich edycji wie, że warto choć raz w życiu znaleźć się w samym środku całego zamieszania. Bilet wstępu na imprezę w Utrechcie kosztuje 35 euro (mniej niż przyzwoite spodnie:). Po wielu spekulacjach i negocjacjach ustalono ostateczny line-up imprezy. Tylko popatrzcie:

 

 

Mainstage

Rank 1 LIVE
Ronald van Gelderen
Judge Jules & Eddie Halliwell
Armin van Buuren
Ferry Corsten
Johan Gielen
Yoji Biomehanika

Madhouse (clubstage)
DJ Jean
Randy Katana
G-Spott
E-Craig
Jochen Miller
Jurgen

In Charge (hardstage)

Filterheadz LIVE
Marco V.
M.I.K.E.
Igor S
John "00" Fleming

Wszystko wskazuje na to, że Wortal Muzyki Klubowej przygotuje szczegółową relację z tegorocznej edycji "Trance Energy". Do zobaczenia w Utrechcie!

Komentarze
  • pawelsanchez16 czerwca 2009, godz. 15:17
    ... kto by pomyślał, że dopiero teraz takie "egzotyczne" wyjazdy na eventy robią taką furorę ;-) ... choć nasze festiwale mają już coraz bliżej do tych ŚWIATOWYCH ;-)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)