Trance Xplosion powraca w wielkim, halowym stylu. Muzyczny event, flagowa trancowa impreza na polskim rynku, po zeszłorocznej klubowej edycji wraca do mainstreamu trance wydarzeń. Wygłodniali miłośnicy prawdziwego i czys 275 UserComments

Trance Xplosion 2012 - line-up!

Artykuł dodano: 9 grudnia 2011, godz. 15:43
Odsłony: 33881x

Trance Xplosion powraca w wielkim, halowym stylu. Muzyczny event, flagowa trancowa impreza na polskim rynku, po zeszłorocznej klubowej edycji wraca do mainstreamu trance wydarzeń. Wygłodniali miłośnicy prawdziwego i czystego trance zaspokoją swój głód i pragnienie muzycznej ekstazy w miejscu gdzie wszystkie bariery zostaną pokonane, lodowa ściana oporów zostanie roztopiona żarem tanecznych uniesień, napędzanego pożądaniem miłości Walentynek! Przygotowując wielki powrót Trance Xplosion wyznaliśmy zasadę, że niektórym pokusom nie sposób się oprzeć, ani nie można ich kontrolować, czy w żaden sposób nad nimi panować! Witajcie na 8 edycji Trance Xplosion!

Muzyczna uczta, na której skumulują się marzenia i fantazje, czekające na byle pretekst by eksplodować i spętać miłością wszystkich klubowiczów! Pomyślcie dlaczego chcecie być 18 lutego na Trance Xplosion! Pomyślcie o miłości do trance, o spełnieniu, pomyślcie o radości i o muzycznym uwodzeniu!

Galaktyka trance’owych brzmień, pulsujących dźwięków, energetyzujących bitów i doprowadzających do tanecznej euforii najlepszych z najlepszych i najbardziej z pożądanych, globalnych artystów w Polsce. Intrygujące aranżacje i stylizacje, przeplecione z bogatymi wizualizacjami zawsze były mocną stroną eventu. Niestandardowe rozwiązania i pomysły na scenę muzyczną i wielki show jaki towarzyszy występom zaproszonych artystów wzmaga doznania z zabawy.

Rok 2012 to arena kolejnych wielkich, muzycznych doznań! Jaka będzie aranżacja Trance Xplosion 2012 oraz gdzie się odbędzie? Wkrótce przedstawimy pierwsze informacje dotyczące produkcji tego muzycznego wydarzenia! Natomiast już teraz możemy poinformować Was, iż Trance Xplosion na pewno odbędzie się w Poznaniu a gdzie dokładnie?  Dowiecie się wkrótce. Niedługo podamy również informację kiedy rusza sprzedaż pierwszej promocyjnej puli biletów!

Wielki powrót do halowych eventów Trance Xplosion to także powrót do korzeni muzyki trance. Do upliftu, który ostatnimi czasy schodzi do undergroundu. Nie będzie eksperymentów z komercją, czy odłamami house. To jest trance event i dlatego słuchając głosów klubowiczów i czytając oczekiwania wobec artystów na forach największych polskich portali o muzyce klubowej zaprosiliśmy najbardziej przez Was pożądanych wirtuozów trance:

Andy Moor

John O’Callaghan

Sied van Riel

Sean Tyas

Arnej

RAM

Arctic Moon

Next DJ

 

UWAGA ROZWIĄZANIE KONKURSU!!!
Wśród tak licznych wypowiedzi wytypowaliśmy 5 zwycięzców! Poniżej przedstawiamy listę osób, które wygrały konkurs:

1)      Emill_1984 – Podwójny bilet VIP

2)      Sivy89

3)      QrisQ

4)      Brylek

5)      Rafaelo90

6)      Tytan Lochów

 

Zwycięzcom gratulujemy! Informujemy również, iż skontaktujemy się z Wami w najbliższym czasie!

Komentarze
 • Luc Deep8 grudnia 2011, godz. 21:47
  no to ****a jestem na bank:)
  powody???
  1.Poznań, nie ważne gdzie...
  2. JOC, Sean Tyas, RAM
  3. brak zamulaczy W&W

  :):):):)
 • sajmon20068 grudnia 2011, godz. 21:47
  Lineup bardzo fajny ...postaram sie zawitac
  fajnie ze w Poznaniu:)
 • Sojka8 grudnia 2011, godz. 21:48
  Flagowy trance'owy event na polskim rynku to enTrance jak już ;)
  Znana i wyrobiona marka :)

  No ale w każdym razie zobaczymy jak tu wypali... 90% osób pisało, że chce Leona i gdzie ten Leon?

 • indywidualista8 grudnia 2011, godz. 22:08
  uuuu Andy Moor i Tyas :D Ale grubo :D Nie wspominając o O'Callaghanie :D Big Sky i dupa urwana :D 100% Jestem :) Bo ja wiem, czy EnTrance jest flagowy? kłócił bym się...
 • mauzau118 grudnia 2011, godz. 22:08
  O ja cię naprawdę wspaniałe info. Będzie trzeba tam być:)
 • niedzwiedz11118 grudnia 2011, godz. 22:12
  Leon pewni na entrance :D . Mnie skład nie przekonał na ta chwilę odpuszczam.
 • Andrzejnow8 grudnia 2011, godz. 22:14
  Będzie naprawdę świetny, trancowy event.:) fajnie, że Poznań, ale ciekawi mnie miejsce:)
 • Sojka8 grudnia 2011, godz. 22:17
  Skoro Poznań, to pewnie albo Arena albo Targi...
 • Maćko19688 grudnia 2011, godz. 22:17
  Jest Andy Moor jest moc!!!! Line up jak najbardziej kuszący i gwarantujący świetną zabawę:)
 • Droxien8 grudnia 2011, godz. 22:18
  Targi raczej nie, bo z takim składem targów nie zapełnią. Musiałby być jakiś Tiesto/Armin.
 • Luc Deep8 grudnia 2011, godz. 22:27
  ech, czyżby Targi Poznańskie??? Arena to jednak Arena, jest gdzie spocząć kiedy zabraknie sił:):):)
 • indywidualista8 grudnia 2011, godz. 22:29
  To jest 8 edycji TX... ten lu jest mega spoko a na przestrzeni ostatnich edycji też gorzej nie było... Armin, Shulz, Sander, Ferry, Cosmic Gates, W&W, Kai Tracid, A&B, Rank 1 (uwielbiam), K&A, JJ, Shah, Ottaviani, Durand, Meno De Jong... zawsze było grubo na maksa... dlatego bez wątpienia dla mnie i pewnie wielu innych to flagowy trancowy event a nie!
 • Michuu098 grudnia 2011, godz. 22:30
  Arene bym raczej odrzucił poniewaz ostatnio poinformowali nas ze impreza odbedzie sie w "całkowicie nowym miejscu" takze tylko targi przychodza mi do głowy ....
 • Luc Deep8 grudnia 2011, godz. 22:35
  heh niech zrobia w akademikach na Piatkowie:):):):) najlepiej w starej dobrej "Danuśce" gdzie mieszkałem 5 lat----10 pięter na każdym inny Dejot----hehehehe
 • MSM_TEAM8 grudnia 2011, godz. 22:40
  Witamy Was drodzy Klubowicze!

  Wedle Waszych głosów które oddaliście na artystów największym poparciem cieszył się Andy Moor, W&W,John O’Callaghan oraz Sean Tyas. Niestety mimo naszych usilnych starań W&W zostali w dacie 18.02 zabookowani na event w Meksyku. Najmniejszym poparciem cieszyli się Judge Jules, Arty oraz Dave202. A co do Leona Boliera wkrótce nadejdzie i czas na niego ;)

  pozdrawiamy,
  MSM TEAM
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (275)