W normalnych okolicznościach zapowiadanie imprezy, która ma odbyć się prawie za rok byłoby może co najmniej małą przesadą, ale w pierwszym kwartale 2020 nie można mówić o "normalnych okolicznościach". 19 UserComments

Tranceformations 2021: Kogo chcielibyście zobaczyć poza Super8 & Tab i Solarstone?

Artykuł dodano: 31 marca 2020, godz. 11:55
Odsłony: 3225x
W normalnych okolicznościach zapowiadanie imprezy, która ma odbyć się prawie za rok byłoby może co najmniej małą przesadą, ale w pierwszym kwartale 2020 nie można mówić o "normalnych okolicznościach". 

Niejako idąc tej sytuacji naprzeciw Euforia Festivals zachęcają Was już teraz do przemyślenia zakupu biletów na Tranceformations 2021! Tym razem event odbędzie się 30 stycznia w Hali Stulecia we Wrocławiu. Przypomnijmy za organizatorami, że "Tranceformations to autorski projekt agencji Euforia Festivals. Do życia powołany został w 2016 roku, od tego czasu gościł na swojej scenie plejadę gwiazd z całego świata. Potencjał tej marki ukazała ostatnia edycja, która przez wielu była porównywana do największych trance'owych imprez Europy. Jedno wiemy na pewno, razem jesteśmy w stanie dokonać rzeczy do tej pory w Polsce nieosiągalnych".Znamy już 3 osoby, które zobaczymy za konsoletą:

 SUPER8 & TAB

"Super8 & Tab w ostatnim czasie spojrzeli na swoją znakomitą karierę z nieco innej perspektywy, czego dowodem jest kompilacja "Past, Present & Future". Pomysł odbił się szerokim echem wśród fanów, a występy brandowane wspomnianym konceptem okazały się strzałem w 10tkę w Europie, północnej Ameryce czy Azji.
Oto jak Miika opisał cały pomysł:
"Gdziekolwiek gramy, fani zawsze proszą o zagranie utworów z przekroju naszej całej kariery. Dzięki projektowi "Past, Present & Future" zabieramy naszych fanów w daleką podróż, od oryginalnych wersji produkcji sprzed wielu lat, poprzez ich remiksy, nowe utwory, a także takie kawałki, których jeszcze nie słyszeli".

SOLARSTONE

"Pure Trance” to uczucie, pasja, która funkcjonuje poza modą i trendami. Łączy miliony fanów, dla których ta muzyka jest sposobem na życie". Tak zwykł mawiać legendarny Solarstone. na którego występ czekało wielu z Was, a nie było go w naszym kraju już kilka lat!". 
Do 13 kwietnia bilety kosztują tylko 109 złotych, zapraszamy pod poniższy adres:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/260190/tranceformations-2021.htm

Kogo jeszcze widzielibyście w składzie Tranceformations 2021?
Dajcie znać!
Komentarze
 • qlimaxx200323 kwietnia 2020, godz. 21:20
  1. Richard Durand
  2. Beatsole
  3. Jorn Van Deynhoven
 • megite30 kwietnia 2020, godz. 23:17
  Kyau & Albert, kiedy ostatnio widziano ich w Polsce?
 • Kosa325 maja 2020, godz. 12:46
  - Tocadisco
  - Richard Durand
  - Axwell
  - Dash Berlin
  - Fedde Le Grand
  - Sander Van Doorn
  - ATB

  Można coś z tego wybrać:D:)
 • Kosa326 maja 2020, godz. 15:47
  Druga cześć zostało dużo czasu do Imprezy:)

  - Eric Prydz
  - Menno de Jong
  - Mauro Picotto
  - Michael Burian
  - Marcel Woods

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (19)